Кропивницький спортсмен-паралімпієць став призером чемпіонату України з кульової стрільби (ФОТО)

Кропивницький стрілець Микола Миргородський здобув бронзову нагороду на Чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.
Змагання проходили 20-26 лютого в Одесі. Вихованець реабілітаційної ДЮСШ «Інваспорт» замкнув призову трійку в стрільбі стоячи з пневматичної гвинтівки з відстані 10 метрів (вправа Р-1) набравши 608,7 очки.
Таким чином він повторив минулорічне досягнення – другий рік поспіль став бронзовим призером, проте суттєво покращив результат у стрільбі. 2016-го року Микола Миргородський у цій вправі виграв як чемпіонат, так і кубок України.
Вдало виступив ще один представник нашої області Микола Голодюк, який у вправі Р-1 встановив особистий рекорд (553 очка), виконавши норматив І спортивного розряду.