У Знам´янці відбувся жіночий Чемпіонат України зі снукеру (ФОТО, ВІДЕО)

14:45, 13 Березня, 2018

Чемпіонат України зі снукеру серед жінок проводився у Знам´янці 8-10 березня.

Його учасницями стали 18 спортсменок із чотирьох регіонів України.

Змагання відбувалися за груповою системою, спочатку ігри в чотирьох групах, де кожна більярдистка мала зіграти зі своєю суперницею, а потім дві кращі спортсменки з кожної групи потрапляли до плей-офф.
У чвертьфіналі Марія Бучарська ( Київ) перемогла з рахунком 2:0 Аліну Таборовець (Знам´янка). Лісовенко Маргарита ( Кропивницький) з ідентичним рахунком здолала господарку Олександру Золотухіну.
У протистоянні Валентини Пінчук (Львів) та Ганни Лісовенко (Кропивницький), доля путівки до півфіналу вирішилася в контровому фреймі. Ганна Лісовенко перемогла 2-1. В останній чвертьфінальній парі відбулося знам´янське дербі – Поліна Самойленко vs Анна Ландирєва, де сильнішою виявилася Поліна (2-0).

Результати півфіналів не були несподіваними, в матчі Самойленко Поліна vs Лісовенко Маргарита з рахунком 2-0 (52-27, 64-33) Поліна потрапила до фіналу, а Маргарита посіла третє місце. В другому матчі Марія Бучарська здолала (2:0) Ганну Лісовенко, тож голова обласної федерації снукеру та головний суддя турніру разом із донькою стали бронзовими призерами.

Фінальний матч Бучарська Марія vs Самойленко Поліна, за регламентом складався з п’яти фреймів. Він тривав дві с половиною години. 14 – річна знам’янчанка Поліна Самойленко показала свою найкращу гру з досвідченою Марією, не злякавшись досвіду та статусу суперниці, яка є діючою чемпіонкою України. Прогнозовано, киянка довела справу до звитяги.