Кропивницькі джитсери здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті світу (ФОТО)

Двоє кропивницьких спортсменів стали медалістами Чемпіонату світу з бразильського джиу-джитсу (версія IBJJF) у змаганнях но-гі, що завершився в Лос-Анджелесі.
Чемпіоном змагань серед юніорів до 17 років з синіми поясами став Сергій Красовський (вага до 66 кг), який на шляху до найвищої нагороди впевнено за балами переміг трьох суперників.
«Бронзу» Чемпіонату світу IBJJF NO-GI 2018 серед джитсерів у категорії пурпурних поясів (адалт) виборов Ярослав Блажко (вага до 70 кг). Він провів чотири поєдинки, у трьох здобув дострокові перемоги і лише у півфіналі поступився в одну перевагу чемпіонові світу.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив тренер спортсменів Євген Скирда.
Зараз його вихованці готуються взяти участь у Чемпіонаті Європи з бразильського джиу-джитсу, який наступного року пройде в Ліссабоні (Португалія).





