У Кропивницькому представили новий вид спорту – текбол (ФОТО)

11:41, 04 Березня, 2019

Новий вид спорту – текбол представили в Кропивницькому та провели перший в Україні офіційний турнір.

Захід відбувся у спортивному залі факультету фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка 2 березня.

2019 03 02 tb2

«Наша мета – розвиток текболу в Кропивницькому та області. Це і гра і відпочинок. Хочемо зробити цей новий вид спорту масовим, будемо його популяризувати», – сказав під час його представлення голова обласної федерації текболу Віктор Скляревський.

Саме наш обласний центр став першим українським містом, де активно взялися за розвиток цього нового виду спорту.

Текбол поєднав настільний теніс і футбол. Гра у текбол проходить на спеціальному столі текборді, через який треба перебивати футбольний м’яч згідно правил.
Кожен гравець отримує по три торкання на гру. Не можна торкатися м’яча однією і тією ж частиною тіла двічі поспіль, як не можна торкатися і супротивника та обладнання.
У текбол можна грати один на один або два на два. Гравець може використовувати будь-яку частину тіла, але подача не повинна виходити за лінію. М’яч не повинен потрапляти в кут текборда, а гравцям також не можна йти на сторону противника. Гра триває до 11 очок в сеті, але з обов’язковою перевагою в 2 бали, й складається з трьох партій.

У першому турнірі з текболу взяли участь чотири пари, ветерани кропивницького футболу, юні вихованці академії ФК «Зірка», а також дует дівчат з футбольного клубу «Багіра».
Переможцем першого турніру з текболу стала пара у складі чемпіона Паралімпійських ігор з футболу (2016 р.) Євгена Зінов’єва та переможця Чемпіонату Героїв АТО з футболу (2018 р.) в складі команди «Кропивницький» Олександра Тітенка.

2019 03 02 tb6

 

Останні новини по темі
В Олександрії будуть працювати над розбудовою індустріального парку
oleksandria
vakc vzr 1 ukr
Щеплення для дорослих: як захиститись від небезпечних вірусів
Читайте також

У Кропивницькому у суботу, 20 квітня, відбудеться відкриття персональної виставки картин кропивницької мисткині Оксани Калюжної....

13:34, 16 Квітня, 2024

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматич...

12:24, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську р...

12:23, 16 Квітня, 2024