Спорт

Стадіон факультету фізичного виховання може бути введений в експлуатацію навесні наступного року

 Автор: Євген Савранський. 3402

Стадіон факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету, на якому вже два роки ведеться капітальна реконструкція, може бути введений в експлуатацію у квітні 2020 року. 

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул. За його словами там лишилося зробити укладку верхнього шару легкоатлетичного покриття та нанести розмітку, але ці роботи можна провести за відповідних температурних умов.

- Я отримав величезне задоволення від того як набув сучасності стадіон факультету фізичного виховання. Він стає не просто спортивним об’єктом, а окрасою всього мікрорайону. По стадіону є належне фінансування і питання полягає в тому, що коли погода дозволить і температура дозволить, лишиться зробити укладку верхнього покриття і зробити розмітку. В квітні точно можна звершити і розпочати на ньому тренувальний і навчальний процес, але не зовсім у моїй компетенції сказати коли точно цей об’єкт розпочнуть експлуатувати.

2019 12 17 FFV 12019 12 17 FFV 2

2019 12 17 Гоцул1

 

Поширюйте

Коментуйте