Міліція пильнуватиме, щоб усі вболівали правильно!

17:15, 23 Березня, 2012

Кіровоградські вболівальники нарешті дочекалися футбольної весни! Вже завтра, 24 березня о 14.00, на центральний стадіон області вийдуть місцеві футболісти з ФК “Зірка” та гості з ФК “Львів”. А вже сьогодні на офіційному сайті Управління МВС України в Кіровоградській області з’явилося застереження для вболівальників, які планують чинити будь-які протиправні дії під час матчів чемпіонату країни.

Про те, що піротехнічні засоби використовувати під час вболівання заборонено – не новина, а от пити пиво та курити… Цікаво, чи підійде під час найближчого матчу хоча б один правоохоронець до вболівальника з цигаркою чи пивом? “Гречка” уважно спостерігатиме і спробує виявити таке “спілкування” правоохоронців з шанувальниками футболу. А поки що, пропонуємо текст звернення правоохоронних органів:

Управління МВС України в Кіровоградській області приділяє особливу увагу питанню забезпечення охорони громадського порядку під час футбольних матчів, зокрема, з огляду на підготовку України до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Шановні уболівальники, нагадуємо Вам, що 1 січня 2012 року набрав чинності Закон України від 8 липня 2011 року № 3673-VI “Про особливості забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у зв’язку з підготовкою та проведенням футбольних матчів”. Цей Закон визначає організаційно-правові особливості забезпечення громадського порядку та громадської безпеки, у зв’язку з підготовкою та проведенням на території України футбольних матчів, що організовуються відповідно до національних та міжнародних вимог.

Поряд з цим, органи внутрішніх справ закликають до толерантного ставлення один до одного, дотримання вболівальниками правил поведінки на стадіонах та недопущення порушень громадського порядку.

Зокрема, нагадуємо про те, що  категорично забороняється пронесення до місць проведення змагань і використання піротехнічних виробів та інших заборонених предметів, які можуть бути використані для заподіяння тілесних ушкоджень глядачам.

Крім цього, відповідно до законодавства України забороняється куріння тютюнових виробів, споживання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв у громадських місцях, у тому числі на спортивних спорудах (стаття 15-2 Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв”).

Управління МВС України в Кіровоградській області звертається до лідерів фан-клубів та рухів з проханням щодо недопущення правопорушень під час проведення футбольних матчів.

У разі порушення вболівальниками громадського порядку працівники міліції будуть вживати заходів реагування згідно чинного законодавства.

За інформацією УМВС

Фото: Валерій Лебідь

Останні новини по темі
Вшанування пам’яті В’ячеслава Чорновола в Кіровограді
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Вшанування пам’яті В'чеслава Чорновола в Кіровограді
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Першоцвіти продають...браконьєри!
Першоцвіти продають…браконьєри!
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024