Бездоріжжя та екстрим: на Кіровоградщині відбувся 3-й етап чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів (ФОТО, ВІДЕО)

14:27, 24 Жовтня, 2021

Черговий етап чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів Ukrainian Cross-Country 2021 «VIDEX RACE» відбувся на Кіровоградщині.

В нашій області подібні змагання відбулися вперше. Протягом двох днів 22-23 жовтня на спеціально підготовленій трасі довжиною в 10 кілометрів у Високих Байраках, долаючи круті повороти, перепади висот, складі підйоми та спуски на квадро циклах різного типу змагались найсильніші представники квадраспорту України.

rali2rali3

Змагання відбулись під егідою Федерації мотоциклетного спорту України. Організатори: київський квадроциклетний клуб «Адреналін» та команда «RESTLESS TEAM» за підтримки Кропивницького міського голови та голови Великосеверинівської територіальної громади.

rali4

У третьому етапі взяли участь близько 50 спортсменів з різних куточків України. Зокрема на старт виїхали гонщики з Київської, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Миколаївської, Кіровоградської, Сумської, Чернігівської, Черкаської, Миколаївської та Одеська областей. Наймолодші учасники змагань були діти від 6 років. Вони змагались на трасі довжиною в 3.5 кілометри. Всі спортсмени змагались на квадроциклах відомих виробників: BRP, YAMAHA та POLARIS.

rali5

У підсумку перемогу святкували:
– клас JUNIOR-90 (діти віком від 6 до 10 років)
1 Сурков Iлля – Сумщина;
2 Семішкур Євангеліна – Сумщина;
3 Бровков Захар – Миколаївщина.

– клас JUNIOR-125 (діти віком від 10 до 14 років)
1 Державецький Матвій – Сумщина;
2 Старостін Володимир – Харківщина;

– клас ATV-Cross (кросові квадроцикли)
1 Бородай Дмитро – Кіровоградщина;
2 Садовничий Олексійи – Сумщина;
3 Бордагов Ілля – Черкащина.

– клас ATV (повнопривідні квадроцикли)
1 Щербаков Олексій – Київщина;
2 Задорожний Олександр – Київщина.

rali7

– клас UTV-TURBO AMATOR (учасники на баггі які вперше в сезоні взяли участь у змаганнях та не мають спортивних звань)
1 Трипольський Олег – Харківщина;
2 Левченко Геннадій- Полтавщина, Ісламгалієв Дамір – Полтавщина;
3 Сидоренко Віктор – Полтавщина, Маштак Максим – Дніпропетровщина.

клас UTV-TURBO PROFI (досвідчені учасники на баггі, які мають спортивні звання, Майстри спорту України, Майстри спорту Міжнародного класу, Кандидати в майстри спорту)
1 Степанов Денис – Харківщина, Гічко Артем – Харківщина;
2 Литвиненко Димитро – Харківщина, Щербаков Олексій – Київщина;
3 Ліфшиць Петро – Харківщина, Овчаров Олексій – Харківщина.

rali6

– Це був яскравий етап з величезною кількістю глядачів, приємною атмосферою і, звичайно безкомпромісною спортивною боротьбою. На жаль, не обійшлося без технічних сходів і аварій, але головне, що незважаючи на складність і небезпеку траси, ніхто зі спортсменів не травмувався, – зазначив член Президіума Федерації мотоспорта України, головний суддя змагань Руслан Савкін. – Звісно, були і недоліки, які на наступних етапах будуть враховані і обов’язково виправлені.

 

Фінал Ukrainian Cross-country відбудеться 11 грудня на Сумщині в смт. Краснопілля.

rali8

Довідково:
Перегони Cross-country були започатковані у 2012 році, і з того часу, щорічно відбуваються практично в усіх регіонах, об’єднуючи початківців і професійних спортсменів, а також глядачів, небайдужих до бездоріжжя та екстремальних видовищ. Кожен етап Чемпіонату – одне з найбільш очікуваних подій в світі українського мотоспорту.

rali9

 Фото: Валерій Лебідь

Останні новини по темі
Знову понад сотню: свіжа статистика коронавірусу на Кіровоградщині
coronavirus copy thumb
photo 2021 10 24 09 55 35 2
З Інгулу врятували чоловіка: впав з мосту
Читайте також

В Кіровоградській області розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітньої безпеки». Анкети прийматимуть із 17 до 30 червня 2024 року включно....

11:08, 18 Червня, 2024

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини ...

10:17, 18 Червня, 2024

Вибір риболовних приманок – одна з найважливіших умов для успішної ловлі. Саме наживка здатна привернути увагу риби та спонукати її до клювання. Якщо з нею буде щось не так – га...

09:23, 18 Червня, 2024