Майже 100 учасників і купа емоцій: забіг «Бігануті та закохані» – 2022 у Кропивницькому (ФОТО)

16:13, 13 Лютого, 2022

«Бігануті та закохані» – вже четвертий за ліком забіг до Дня закоханих відбувся у Кропивницькому. Він зібрав близько 100 учасників.

 Щороку напередодні Дня Валентина у Кропивницькому збираються всі охочі до бігу, щоб подолати символічну дистанції в 3, поспілкуватись, пропагувати ЗОЖ та відсвяткувати перемогу над собою. Не виключенням став і 2022 рік. Організували сьогоднішнє дійство учасники бігового клубу «CRORUNCLUB» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Музичний супровід забезпечив оркестр 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго.

bigzak5

– Сьогодні для участі в забігу зареєструвались 93 людини – це доволі багато. Одночасно нас підтримали он-лайн, долучившись в інших містах: Кривому Розі, Дніпропетровській, Донецькій та Миколаївсьуій областях. Паралельно з нами вони бігли дистанцію 3 кілометри, – розповідає Ольга Литвинова, співорганізатор заходу.

За словами Ольги, цей забіг фановий, тобто не заради перемоги, а головне у ньому – участь. Проте учасники та переможці забігу отримали цінні призи, нагороди і подарунки від партнерів заходу.

bigzak4

– Все ж – це більше для участі, показати, що у нас в місті є багато бігунів, просто зібратись разом і провести гарно і корисно час, – говорить Литвинова.

Локація проведення цього забігу незмінна, його учасники долали три кілометри, що дорівнює трьом колам довкола Ковалівського парку. У підсумку організатори визначили переможців серед жінок та чоловіків. Третіми у своїх категоріях фінішували Олександра Морозова(14.03) та Артем Репінський(12.11), друге місце посіли Вікторія Маруценко(13.49) та Роман Волошин(12.00), а перемогли Анна Пєшкова(13.47) та Артем Копцев(11.40). 

bigzak3

Після церемонії нагородження організатори подякували всім учасникам та запросили до участі у забігові рівно за рік. 

bigzak6

Останні новини по темі
Вакцинувальні валентинки: ідеї листівок для коханих
valen 1
photo 2022 02 12 11 57 04
На Кіровоградщині з рятувальниками і поліцією шукали зниклу жінку
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024