Гайворонська веслувальниця здобула «срібло» юніорського чемпіонату України (ФОТО)

21:13, 15 Травня, 2023

11-14 травня у Вінниці на річці Південний Буг проходив чемпіонат України з веслування на байдарках і каное з марафону, присвячений воїну-спортсмену Ігорю Присяжнюку.

Спортсменка обласної школи вищої спортивної майстерності з Гайворона Аліна Молдованова (тренери Валерій Рябов і Галина Котова) стала срібною призеркою серед юніорок у каное-одиночці на дистанції 11,8 км + 2 перебіжки, на короткій дистанції 3,4 км+ 2 перебіжки Аліна посіла 6 місце, повідомляє у фейсбук обласне управління молоді та спорту.

Показаний результат дає можливість взяти участь у чемпіонаті Європи (Хорватія) та чемпіонаті світу (Данія).

Як повідомляла «Гречка» веслувальниця з Гайворона стала володаркою «срібла» на змаганнях у Словаччині.