«Олександрія» зазнала розгромної поразки від «Динамо»

13:21, 22 Травня, 2023

На власному полі “Олександрія” розгромно з рахунком 1:5 програла киянам у матчі 27-го туру VBET Ліги.

Вийшовши на фінішну пряму в чемпіонаті, кожен матч стає на вагу золота.

Суперники – сусіди по турнірній таблиці.
На 17–й хвилинні кияни відкрили лік голам в цьому поєдинку. Відзначився Андрієвський. На 32-й — Ванат подвоїв рахунок. Олександрійці забили красень-гол наприкінці тайму. Атаку розпочав Кирило Ковалець. Пройшовши флангом, він віддав точний пас на Андрія Кулакова, який вже зробив забігання у штрафний майданчик. Андрій красиво п’ятою відпрацював на Кирила Сігеєва, який з близької відстані забив гол. Після перерви гості додали в атакувальних діях, забивши ще три голи без відповіді. Відзначилися Вівчаренко, Волошин. Ще автогол на рахунку Сергія Логінова, повідомляє пресслужба клубу.
«Олександрія» — «Динамо» 1:5 (1:2)а