Чемпіонат України з легкої атлетики: юніори з Кіровоградщини вибороли три медалі

10:26, 19 Червня, 2023

В Івано-Франківську відбувся командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. участь у якому взяли шість спортсменів з Кіровоградщини.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики Кіровоградської області, Андрій Радзевило з Олександрівки став чемпіоном України на дистанції 5000 метрів, які пробіг за 16 хвилин і 3 секунди.

Radzevulo

Вікторія Бондаренко з результатом 10:40.40 виборола срібну медаль на дистанції 3000 метрів. Також «срібло» виборов Олександр Білавенко у потрійному стрибку.

У загальному заліку команда юніорів з Кіровоградщини набрала 164 очки і посіла 16 місце.

Zalik legka atletuka

Як повідомляла «Гречка», двоє легкоатлетів із Кропивницького братимуть участь у командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який пройде 20-25 червня у Хожуві.