Долинський турнір з панкратіону вразив кількістю учасників (ФОТО)

12:04, 27 Лютого, 2017

Справжньою подією став Відкритий чемпіонат міста Долинська з панкратіону.

Цього року вже вшосте долинчани гостинно приймали учасників змагань. Останні виявилися рекордними за кількістю проведених поєдинків та здобутих нагород . Усього позмагатися за численні медалі, кубки дев’ять команд із Кропивницького, Знам’янки, Олександрії, Новгородки, Долинської, Кривого Рогу та навіть з Миколаївської області.

До переліку нагород нинішнього року додалася почесна – перехідний кубок переможця від голови Долинської райдержадміністрації Сергія Омельченка) прибуло аж 230 учасників.
pankr 2

Аби забезпечити проведення такого масового турніру, до роботи приступила ціла команда суддів. Поєдинки проводилися одразу на трьох палестрах і тривали близько десяти годин поспіль (без перебільшення, рівень всеукраїнських змагань). День був по-справжньому насиченим, але тим цінніші отримані нагороди.
Усі учасники показали високий рівень майстерності, проте в загальнокомандному заліку кращими виявилися три команди – м. Олександрія ( 31 медаль), м. Кропивницький, вихованці обласної федерації бойового самбо (33 медалі) та м. Долинська (66 медалей). Команди посіли третє, друге та перше місця та здобули відповідні кубки.
pankr 6pankr 4Кубок голови дістався господарям змагань, які ще до початку змагань вразили організаторів чисельністю своєї команди, яка налічувала 70 спортсменів. Долинський осередок росте з кожним роком і наразі його розвивають вже двоє тренерів – Андрій Токар та Олександр Корєнков.
Окрім кубків абсолютних переможців, було розіграно також залікові місця за віковими категоріями та особисті нагороди за кращу техніку в кожному з розділів. У розділі Фул (повний контакт) кращими стали Володимир Чобу (тренер Гусак Олександр) та Андрій Турчин (тренер Вячеслав Шульга). У розділі Традішн (ударна техніка) найкраще себе зарекомендували Дмитро Тулуб (тренер Костянтин Ліщенко) та Богдан Піскун (тренер Андрій Токар, Олександр Корєнков). У грепплінгу (техніка боротьби) відзначилися Михайло Сайфудінов (тренер Олексій Слуцький), Валентин Клепачов (тренер Олег Сулима), Максим Решитняк (тренер Олександр Серединський) та Ігор Місюня (тренери Андрій Токар, Олександр Корєнков).
pankr 1pankr 5

Долинську можна вважати по-справжньому вдалим прикладом того, як може розвиватися окремий вид спорту в окремому районі-місті. За шість років Долинський осередок не лише зберігся, а й значно зріс за кількістю вихованців. Саме тут можна спостерігати правильне ставлення та повну підтримку з боку місцевої влади, численних спонсорів та меценатів, батьківського колективу.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині пропонують три варіанти створення госпітальних округів
У Новомиргороді між працівниками військкомату і учасником АТО сталась бійка
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024