Легкоатлет з Кіровоградщини виборов срібло на командному чемпіонаті України

16:48, 22 Січня, 2024

Спортсмен із Кіровоградщини Олег Дорощук здобув срібну медаль на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні.

Як повідомили у пресслужбі федерації легкої атлетики Кіровоградської області, чемпіонат проводили серед дорослих, молоді та юніорів.

Змагання тривали протягом 20-21 січня, участь в яких взяли 408 спортсменів. Серед них – четверо з Кіровоградщини.

Легкоатлет Олег Дорощук завоював друге місце у стрибках у висоту, показавши результат 2,23 метра. Тренер легкоатлета – Геннадій Здітовецький.

Спортсмен Ілля Попов на дистанціях 200 та 60 метрів завоював 5 місце. Тренує спортсмена Наталія Абраменко та Солдатенко В.А.

Як “Гречка” раніше повідомляла, цьогоріч Олег Дорощук переміг на всеукраїнських змаганнях зі стрибків у висоту. А також підкорив висоту 2,23 метра і став чемпіоном змагань у 2023 році.