Спортсмен-паралімпієць з Кіровограда гратиме у фіналі футбольного Чемпіонату Європи (ФОТО)

На Чемпіонаті Європи з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, що проходить з 23 по 2 серпня 2014 року в португальському місті Майя, українська збірна у складі якої виступає кіровоградець, захисник Євген Зінов’єв, вийшла до фіналу.
Півфінальний матч, що відбувся вчора, 31 липня, виявився надзвичайно напруженим: адже на стадії півфіналу зустрілися одвічні суперники – збірні команди України та Росії. Збірна команда України є діючим чемпіоном Європи, срібним призером Паралімпіади в Лондоні, а збірна команда Росії – чемпіоном світу та Паралімпійських ігор-2012.
Боротьба нервів, фізичної витривалості та спортивної майстерності в основний час матчу
закінчилася з рахунком 0:0, хоча моменти для взяття воріт були яку однієї, так і у іншої команди. А от у серії післяматчевих пенальті українці були влучнішими і змогли здобути таку жадану перемогу – 5:4.
«Збірна України збірна Росії, основний час 0:0, серія пенальті 5:4. Перемога. Ми у фіналі Чемпіонату Європи з футболу 2014 р. в Португалії. Слава Україні!», – написав Євген Зінов’єв на своїй сторінці у Facebook.
Завтра, 2 серпня, наша команда боротиметься за «золото» з голландцями, а Росія гратиме за бронзову нагороду з командою Ірландії.



