Учнівська збірна Кропивницького виборола друге місце у всеукраїнських змаганнях  «Cool Games»

15:17, 31 Січня, 2024

Учнівська команда з Кропивницького виборола друге місце у фізкультурно-оздоровчих змаганнях «Cool Games».

Про це 31 січня повідомили на на офіційній Facebook-сторінці Кропивницької міської ради.

«Програма «Cool Games» охоплює проведення сучасних та адаптованих естафет. Це комплекс вправ, де учасники виборюють першість у швидкості, витримці та координації», – йдеться в повідомленні.

Фінал п’ятих всеукраїнських змагань Cool Games проходив у Києві. Команда учнів з кропивницького ліцею «Нова українська школа», яка представляла Кіровоградську область, виборола друге місце у категорії учасників 9-10 років.

Усього у конкурсі взяли участь 480 учнів й учениць. Змагання проводилися в п’ять етапів: шкільному й міжшкільному, ОТГ, районному, обласному та всеукраїнському. 

Довідково:

Cool Games – унікальний формат змагань, заснований в Україні у 2018 року. Це змагання в різноманітних естафетах, що не потребують спеціальної фізичної підготовки, але дозволяють учасникам проявити швидкісні якості, витримку та взаємодію у команді. Змагання “Cool Games” уже проводилися на міжнародному рівні.

Нагадаємо, раніше “Гречка” писала, що на Кіровоградщині на загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зареєструвалисясь вже понад 1200 спортивних команд. Реєстрація триває.

Останні новини по темі
Навіки у строю: дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів
У Кропивницькому районі родинам загиблих військових передали державні нагороди (СПИСОК)
Читайте також

Господарський суд розглянув позов «Укренерго» про стягнення боргу у 106,2 мільйона гривень з «Кіровоградобленерго». Обласне підприємство оскаржило суму боргу – зокрема в частині...

17:27, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024