У Кропивницькому батьки звинувачують літню вчительку в психологічному насильстві над дітьми (АУДІО)

20:52, 09 Липня, 2018

 Батьки школярів 4-А класу ЗОШ №4 заявляють про те, що вчителька їх дітей систематично принижує. З відповідною інформацією вони звернулись до ЗМІ, дирекції та відповідних управлінь, а також опублікувал звернення в соцмережах, адже хочуть аби вчителя звільнили.

 

Батьки стверджують, їх діти роками терпіли приниження проте боялись про це говорити і лише цього року вони взнали – вчителька обзиває і ображає дітей, принижує і самих батьків.

Вони надають аудіозаписи, де, стверджують батьки, вчителька кричить на дітей, називає їх «тварями», «свинями», тупими» і «дебілами», а також принижує батьків стверджуючи, наприклад, що вони є поганими оскільки не перевірили чи все дитина спакувала в рюкзак.

Такі екзекуції, кажуть батьки, відбувались перед всім класом.

Також своєрідно вчителька закликає до дружби і щедрості. Наприклад, розповідає при всьому класі, про тяжкі умови проживання однокласника-переселенця.

« Після того, як були прослухані аудіо записи, ми почали звертатись зі скаргами та зверненнями до Директора Загальноосвітньої школи 1-3 ступенів № 4 м. Кропивницький та до Начальника Управління освіти міської ради. На всі наші звернення та скарги отримали відповіді про те, що всі питання по звільненню та недопущенню до педагогічної роботи Богданової-Дробахи Ніни Вікторівни повинен вирішувати Директор школи,» – пишуть батьки.

Проте замість звільнення директор лише винесли вчительці догану.

Звукозаписи батьки надали на оцінку психологам, які відзначили, що окрім нетактовної поведінки, яка може формувати в дітей комплекс неповноцінності, у звукозаписах присутня явна агресія і жорстокість. Психолог-експерт відзначає, що така поведінка може спричинити страхи і невротичні травми, а також психологічні травми та депресію.

Image 1

Також батьки виявили, що вчителька вчасно, як того вимагає законодавство не пройшла періодичний психіатричний огляд.

IMG 1597

У той самий час вчителька Ніна Вікторівна Богданова-Дробаха, яка вже досягла пенсійного віку, має багаторічний стаж роботи та вищу вчительську категорію.Сама вчителька йти з роботи не планує і найняла адвоката. Він за допомогою адвокатських запитів намагався витребувати у батьків звукозаписи спілкування вчительки з дітьми, погрожуючи, що у випадку відмови на них чекає адміністративна відповідальність. Хоча, згідно Закону про адвокатську діяльність фізичні особи мають відповідати на запит лише за власним бажанням.

«Ми звернулись до управління освіти та науки з проханням провести позачергову атестацію вчителя, так як вона не може бути «Спеціалістом вищої категорії» якщо авторитарно веде себе по відношенню до учнів і подавляє їх саморозвиток та не сприяє нормальному засвоєнню ними шкільної програми – отримали відповідь від управління про те, що підстав для проведення позачергової атестації не має…

В подальшому, 06.06.2018р. Богданова-Дробаха Ніна Вікторівна була відсторонена Директором школи від роботи до проходження нею обов’язкового періодичного психіатричного огляду , який обов’язково повинні проходити раз в п’ять років,» – зазначають батьки.

Схвильовані батьки написали скаргу в обласний департамент освіти.

В департаменті освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації “Гречці” підтвердили про навність такого звернення-скарги, яке надійшло 25 червня, а наразі перебуває на розгляді в керівника управління.

“Якщо батьки непогоджуються з рішенням керівника про догану, то можуть в судовому порядку доводити свою правоту або неправоту керівника закладу. Ми звертаємося до управління освіти міської ради з приводу того, щоб з керівником та працівниками закладу, де є такий факт була проведена додаткова робота з дотримання прав дітей,” – каже начальник департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Таборанський.

Також в департаменті відзначили, що передадуть інформацію до національної поліції, де і мають встановити чи здійснювала вчителька психологічне насильство.

Наразі і вчителі, і дирекція школи знаходяться у відпустці. У свою чергу «Гречка» готова надати їм змогу висловити власну позицію щодо ситуації.

 

Останні новини по темі
Поблизу Кропивницького рибалки знайшли скотомогильник (ФОТО)
sko 1
dmitrr2
Активістка про пам’ятник Ганні Дмитрян: «Це буде щось камерне і щире» (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте також

Кропивницькі велосипедисти вибороли призові місця на чемпіонаті України з маунтенбайку.

12:21, 17 Липня, 2024

На Кіровоградщині виявили двох чоловіків, яких підозрюють у незаконному вилові риби в акваторії річки Дніпро....

11:54, 17 Липня, 2024

У середу, 17 липня, контррозвідника Романа Червінського, якого обвинувачують у перевищенні повноважень під час спецоперації з вербування російського пілота, випустили під застав...

11:20, 17 Липня, 2024