Тарута підтримав Тимошенко: заключили меморандум про основні цілі

16:40, 18 Березня, 2019
РЕКЛАМА

Лідер партії «Основа» Сергій Тарута оголосив про рішення підтримати на президентських виборах-2019 кандидатуру Юлії Тимошенко.


За словами Сергія Тарути, це важливе політичне рішення він прийняв для створення потужної альтернативи чинному Президенту країни.

Політики підписали відповідний Меморандум про взаємодію і заявили, що усвідомлюють, що успішну країну можна побудувати тільки за умови об’єднання зусиль проукраїнських політиків і прогресивного суспільства.

Кандидати поставили перед собою ціль припинити війну і об’єднати країну, а тако ж підготувати і прийняти нову Народну конституцію України.

Також за умови перемоги Тимошенко планують імплементувати програмні напрацювання “Основи” викладені в Доктирні «Україна 2030» і реалізувати Новий курс України.

Партія «Основа» підтримала таке рішення свого лідера.

Глава партії «Основа» Андрій Ніколаєнко: «Наша партія виходила з того, що на сьогодні Юлія Тимошенко має найбільші шанси на перемогу серед прогресивних проукраїнських політиків. Але перемога на виборах можлива тільки при консолідації всіх здорових політичних сил і створення потужної альтернативи кандидату-самовисуванцю, який представляє корумповану і злодійську владу ».

Як вважає лідер партії «Основа» Сергій Тарута, вважає, що сьогодні всім проукраїнським політикам треба об’єднатися, щоб створити потужну альтернативу кандидату-самовисуванцю від влади.

Сергій Тарута впевнений: сьогодні в політиці та управлінні державою потрібен здоровий глузд, компетентність і патріотизм. На президентських і парламентських виборах в 2019 році повинні перемогти порядні і патріотичні професіонали, з високою репутацією, з чіткою стратегією повернення світу і розвитку економіки України.

Сергій Тарута окремо звернувся до виборців Південного Сходу країни, які збираються голосувати за так званих «кандидатів південного сходу».
«Я поважаю ваш вибір, але я знаю, що ви хочете зупинити Порошенка так само, як цього хочу я. Тому я закликаю вас не розпорошувати голоси, а проголосувати в першому турі за Юлію Тимошенко », – заявляє Сергій Тарута.

54434882 959454447591099 8624716315199799296 n

Останні новини по темі
Як обрати якісні напівфабрикати
Петицію про перехід населення на автономне опалення комісія ЖКГ не підтримала
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024