Українська Стратегія Гройсмана: для партії важлива репутація і досвід (ФОТО)
![](https://gre4ka.info/wp-content/uploads/2019/07/gr1-b0c.jpg?v=1699151547)
Партія “Українська стратегія Гройсмана”, хоч і молода, однак з досвідом, професіоналами і репутацією, про що сьогодні, 5 липня, в Кропивницькому відзначив народний депутат і кандидат в нардепи на дострокових парламентських виборах Андрій Тетерук.
На пресконференції Андрій Тетерук (№8 у списку партії) представив кандидатів у народні депутати від “Української стратегії Гройсмана” з Кропивницького: журналістку, шеф-редакторку журналу “Персона” Нелю Желамську (№45 у списку партії) і депутата міськради Володимира Смірнова (№48 у списку партії).
– Важливо розуміти, що як і в інших професіях, в політиці важлива репутація, – каже Андрій Тетерук. – Фаховість і відповідальне ставлення до роботи також важливі. Якщо люди об’єднуються, маючи відповідну репутацію, досвід, амбіції і чіткі цілі, якщо вони знають, як досягти поставленої мети, то важливо дати такій команді можливість реалізувати це.
У списках партії прем’єр-міністра Гройсмана можна побачити, як міністрів, так і фахівців в різних галузях.
– Кожен з нас має власну історію успіху, починаючи від лідера політичної партії “Українська стратегія Гройсмана” Володимира Борисовича Гройсмана, який на власному досвіді, власною енергією перетворив місто Вінниця, де він був обраний мером у 28 років, на найкомфортніше для проживання місто, – відзначає Андрій Тетерук. – Він довів, що закумулювавши енергію однодумців, стратегічно, виважено реалізовуючи політику, можна досягти успіху. Не в захмарних термінах, а тут і зараз за одну чи дві каденції. Для цього треба мати мету, якісну команду фахівців, які розуміють, що вони роблять і які отримають результати.
Володимир Смірнов називає команду Гройсмана, такою, що має великі шанси здійснити позитивні зміни в Україні.
– Це дійсно команда практиків, – каже Володимир Смірнов. – Бути теоретиком просто, говорити дуже легко. А от показати результат на практиці, здійснити якісні зміни – це важко. А «Українська Стратегія Гройсмана» зібрала тих, хто робить, а не говорить.
Щодо програми партії, то основним в ній є досягнення макрофінансової стабільності країни, а також економічного зростання до 10%.
– Останні 12 кварталів поспіль ми маємо позитивний ріст ВВП і це дуже необхідні умови, аби ми нарешті почали пришвидшувати економічний розвиток нашої держави, – розповів Андрій Тетерук і додав. – Задля того, аби макрофінансова стабільність держави була на належному рівні треба бути обізнаним у всіх питаннях економіки, які треба вирішувати для того, аби темпи зростання в нас збільшилися від 3% до необіхідних і цілком реальних 8-10%.
Значну увагу в партійній програмі приділено системі соціального забезпечення, зокрема, перехід до трирівневої системи пенсійного забезпечення.
– Змінам потрібен час. Володимир Гройсман якраз декларує зміну системи рішень в державі на глобальному рівні і далі на місцевому рівні, – каже кандидатка в нардепи Неля Желамська. – І ми втратимо час, якщо 21 липня не зробимо вибір у бік професійних і досвідчених людей.
Також в програмі є пункти, виконання яких покликане підвищити рівень якості життя українців. Мова йде про забезпечення умов для економічного зростання, як в цілому в країні, так і в кожній українській родині.
– Насамперед це здоров’я кожного громадянина, тому що наскільки здоровий громадянин, настільки він і успішний, щасливий. Тому в нас є пункти про продовження медичної реформи, де кожна людина буде отримувати належну, своєчасну необхідну їй медичну допомогу, – каже Андрій Тетерук про позиції, вкладені в поняття “якісне і гідне життя” в Україні. – Це якісна сучасна освіта. Сьогодні в умовах конкуренції кожен з українців, що здобуває освіту, має знати: треба вчитися все життя, опановувати нові знання, знати щонайменше одну іноземну мову. Для того, щоб жити в комфортному селі і місті проводиться децентралізація, аби кошти, які накопичуються в громаді витрачались на громаду.
А ще програма партії передбачає завершення реформи децентралізації, перезавантаження судової системи. Також значна увага приділена питанню національної безпеки, а також достойної оплати праці.
– Військовим з 2014 року ми збільшили забезпечення більше, ніж в п’ять разів, – каже Андрій Тетерук. – Я дуже хочу, щоб воно в такому ж темпі зростало, щоб ті українці, хлопці і дівчата, отримували гідну заробітну плату, яка б дозволяла їм не відчувати будь-яких фінансових негараздів. Одним з пріорітетів нашої політичної сили є робота над тим, аби сектор безпеки отримував той самий прогрес, який ми забезпечували п’ять років. Думаю, що при зростанні економічних показників зможемо збільшити те, що зараз отримують наші військовослужбовці.