Ексклюзив

Добродій з тролейбуса: у Кропивницькому підліток заплатив за пенсіонерку, яку виганяла кондукторка (ФОТО,ВІДЕО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 28987

12-річний Євген Миргородський з Кропивницького навчається у 6-Б класі ліцею «Сокіл». Днями він став героєм соцмереж. У фейсбуці кропивничанка Єлизавета Охотович опублікувала фото Євгена і подякувала батькам за виховання сина. Допис поширили понад 10 тисяч людей.

 

158774229 2971332239765001 160586379451376450 n

«Хто знає цього чоловіка в червоній курточці? Хочу сказати величезне спасибі його батькам за виховання. «Чоловік» я написала не дарма. Пишайтесь своїм сином.

Дві бабусі зайшли в тролейбус №7 о 15:03. Одна проїхала одну зупинку і вийшла (з паличкою, ледве ходить), друга вийшла через одну зупинку. Грошей за проїзд у них не було. Кондуктор почала їх виганяти, хлопець відірвався від телефону і дістав 20 грн заплатити за них», – написала Єлизавета.

trol

Варто зазначити, що у Кропивницькому пільгові перевезення у комунальному транспорті діють від 9.00 до 15.00 щодня. Тому їхати безкоштовно за пенсійним посвідчення бабусі не могли.

«Їду у тролейбусі №7 на зупинці біля магазину «Велмарт» сіли дві бабусі. По їх розмові я зрозумів, що в них немає грошей на проїзд. На наступній зупинці виходить одна бабуся. Потім на наступній інша теж хоче вийти. Ніхто не хотів заплатити за неї і мене це шокувало».

Євген каже, його здивувала поведінка кондуктора, яка кричала на бабусю: «Коли я купив білет побачив у її очах сльози радості. Бабуся посоромилась приймати куплений квиток і кондуктор кинула їй його в сумку».

«Хочу, щоб люди були щирі і не соромились допомогти».

Батько Євгена, Микола Миргородський каже, що про ситуацію в тролейбусі син розповів ще у п’ятницю. Потім рідні показали допис у соцмережі.

"Я не здивувався. Син не один раз так допомагав іншим. Хотів подякувати пані Лізі, яка поширила цей пост. Вона показала, що наші діти більш людяні, ніж дорослі. Хоча приклад вони повинні брати навпаки з дорослих", - каже батько хлопця.

 

Поширюйте

Коментуйте