Цифрова, сервісна та креативна індустрії будуть драйверами післявоєнного розвитку України (ПОДКАСТ)

09:32, 20 Жовтня, 2022

На шляху до європейських стандартів українці й незчулися, як наздогнали, а в деяких індустріях перевершили досвід Європи.

 

Це на своєму прикладі усвідомила Люба Теплицька, співвласниця української маркетингової івент-агенції Art of MICE. З командою вона організувала концерт Ukrainian Freedom Voices, вперше представивши українських виконавців на міжнародному фестивалі Metronome, що проходив у Чехії цього літа.

У другому сезоні подкасту «План відбудови» від студії «Що чути?» говоримо з пані Любою про роль креативної сфери у позиціонуванні України в Світі нині та під час відбудови після перемоги.

272866142 4827339344013937 1513196589902161222 n copy

Міркуємо про експансію української культури, задавання трендів у діалозі між Україною та Світом, конкуренцію українських спеціалістів на європейському ринку.

 

 

«Україна сьогодні є центром Світу та набагато перевищує той рівень, до якого ми намагалися дійти. А також Україна є майбутнім для стартапів усього Світу», – говорить Любов Теплицька, компанія якої успішно влилася в креативну індустрію Чехії.

Art of MICE з 2009-го року реалізувала низку проєктів для різних сегментів українського ринку та міжнародних брендів (зокрема hi-tech & FMCG, Samsung, Coca-Cola, Ericsson, Multi Group, DCH group, Buyer.

Автори подкасту: Олена Горобець, Анастасія Зубова, Студія «Що чути?».

 

Слухайте подкаст на улюблених платформах:

 

Цей проект реалізується за підтримки ініціативи Офіс Дій The project is supported by the Action Offiсe initiative

 

 

Останні новини по темі
“Krop:hub Кропивницький” відзначає третю річницю від створення: що зробили за цей час (ВІДЕО)
9000
Elektruka svitlo lampo4ka
Щоб уникнути відключень: жителів України закликали максимально зменшити споживання електрики
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024