Для бажаючих служити в 3-му полку спецпризначення влаштували «Чорну п’ятницю» (ФОТО,ВІДЕО)

Минулої п'ятниці військовослужбовці з різних підрозділів Збройних сил України взяли участь у вишколі під назвою "Чорна п'ятниця". Це один з етапів відбору, метою якого є проходження 5-го кваліфікаційного курсу, для відбору кандидатів саме для служби в 3 окремому полку спецпризначення Сил спеціальних операцій(м. Кропивницький).

Кількість переглядів - 6048

Опубліковано . в Лонгріди


В «Чорну п’ятницю» на учасників курсу чекали фізичні вправи, виконувати які вони мусили в надважких умовах з додатковим навантаженням і по коліна в багнюці. При цьому час від часу їх поливали з бранспойтів потужними струменем води.

chhornn2

Ми намагаємось максимально підготувати їх до тієї реальності, яка буде в них під час відбору. Зараз ми готуємо їх до селекції: тренуємо, намагаємося вмотивувати.

Переважно тут люди, які самостійно виявили бажання служити в силах спеціальних операцій. Сьогодні для них "Чорна п'ятниця", в цей день йдуть ті, хто менш вмотивований.

Ті, хто більш вмотивований з сильним характером і впевнений у собі, лишаються та рухаються далі.

— Позивний Parker, інструктор

chhornn3chhornn4

В «Чорну п’ятницю» учасники курсу мали продемонструвати свою фізичну та моральну витривалість, вміння працювати в колективі, готовність через над зусилля виконувати поставлену задачу та йти до кінця.

Серед вправ, які виконували курсанти, були колоди: перекочування, прес, підіймання та присідання, при цьому бійців поливали холодною водою. Далі на всіх чекало перетягування, підіймання та перекочування великих коліс, вправи з мішками та власними рюкзаками, вагою в 20 кілограмів. Потім – статичні вправи і смуга перешкод. Весь комплекс тривав понад чотири години.

chhornn5chhornn6

Це відбувається з метою підготовки кандидатів на проходження кваліфікаційного курсу виключно для підрозділів 3 окремого полку спеціального призначення.

Ми запросили до проходження курсу всіх військовослужбовців Збройних сил України, в тому ж числі Сил спеціальних операцій. Як правило, хлопці, які проходять до нас - вмотивовані і розуміють, куди йдуть. І найголовніше - для них це один з єдиних шансів потрапити до Сил спеціальних операцій.

Всіх військовослужбовців, які пройдуть кваліфікаційний курс в м. Бердичеві, ми запрошуємо до нас на службу.

— Командир підрозділу 3 оп СпП

Деталі на відео:

chhornn7chhornn8chhornn9chhornn10chhornn11chhornn13

G