Російська стала регіональною на Кіровоградщині

15:58, 27 Серпня, 2012

 

На сайті Знам’янської міської ради з’явилось повідомлення про прийнятя рішення про надання російській мові статусу регіональної.

Таким чином депутати реалізували Закон України «Про основи державної мовної політики».

При цьому, сесія зняла з розгляду питання “Про ситуацію, що склалася у зв’язку з підписанням Президентом України Януковичем В.Ф. Закону України “Про засади державної мовної політики”, яким мали ухвалити “Звернення Знам’янської міської ради до жителів міста Знам’янка з приводу підписання антиукраїнського мовного закону”.

Ситуацію довкола рішення сесії по мовному питанню “Гречці” прокоментував Сергій Василюк, єдиний кандидат від об’єднаної опозиції  по 102-му виборчому округу:

«Рішення Знам’янської міської ради про надання російській мові статусу регіональної  –  це з одного боку є зрадницьким проявом сучасної влади, яка просуває в Україну так званий «рускій мір». А з іншого боку – це є остання спроба задобрити своїх колишніх шанувальників, і цим ідеологічним питанням знову привернути їх прихильність сьогодні, замість того щоб вирішувати питання соціальні».

Руслана Івків

Останні новини по темі
З ями дістали… корову!
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua З ями дістали... корову!
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua На Кіровоградщині в сільських радах агітують за «регіоналів»(ФОТО)
На Кіровоградщині в сільських радах агітують за «регіоналів»(ФОТО)
Читайте також

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024

Сьогодні, 18 травня, на Кіровоградщині відключати світло побутовим споживачам не плануюють. Для підприємств діятимуть графіки із 19:00....

09:32, 18 Травня, 2024