Стало відомо хто побив кіровоградського журналіста(ВІДЕО)

11:44, 04 Жовтня, 2012

Старання деяких політичних сил пришити до мордобою політику – провалилися. Кілька розширених інтерв’ю кіровоградським ЗМІ, програми з того ж приводу на ТБ, сюжети в новинах та авторських програмах – все виявилося простою маніпуляцією, грою проти політичних опонентів.

Як «Гречка» писала раніше, 9 вересня біля під’їзду власного будинку в районі 101-го мікрорайону невідомий чоловік скоїв напад на тележурналіста Ігоря В’юна.

Містом поповзли чутки. Одні казали, що це звичайна «хуліганка», інші розповідали про неоднозначні стосунки Ігоря з робітниками, яких той найняв ремонтувати свою квартиру і начебто не розрахувався… А представники однієї з політичних сил, технічні кандидати та деякі чиновники однозначно назвали це політичним замовленням і нашвидкуруч організували з цього приводу ток-шоу. І тут вже використали ситуацію по повній – прозоро звинувачуючи у інциденті опозиційні сили та їхніх лідерів, називаючи це все тиском на пресу.

Цікавим є й інший факт. Маючи достовірну інформацію про те, що особу, яка скоїла правопорушення затримано і запитань у слідства більше не лишилося, журналістам «Гречки» певний час коментаря в правоохоронних органах не надавали. Невже розкриття резонансної справи не привід повідомити про це громадськість?

Пізніше коментар представників УМВС з’явився на сайті «Новини Кіровоградщини»:

«У результаті проведених заходів працівники міліції встановили особу підозрюваного. Ним виявився 31-річний місцевий житель. Як з’ясувалося, інцидент не був пов’язаний із професійною діяльністю тележурналіста, а стався внаслідок особистого неприязного ставлення через невирішені питання, які відносяться до категорії цивільно-правових.

В даний час досудове слідство по кримінальній справі закінчено. Справу направлено для вивчення до прокуратури»».

Олег Мельник

Останні новини по темі
На Азарова “кинули” всю кіровоградську міліцію(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua На Азарова "кинули" всю кіровоградську міліцію(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua «Гречку» судитимуть уже після виборів
«Гречку» судитимуть уже після виборів
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024