Постраждалу в новоархангельському ДТП кілька годин тримали в міліції

00:46, 24 Жовтня, 2012

Понад три години тривало спілкування співробітників Нвоархангельського райвідділу міліції та Наталією Кохан – жінки, яка постраждала в наслідок ДТП за участі голови Новоархангельської РДА Олега Кожухара. Про це повідомили журналістам «Гречки» представники ВО «Свобода», які провели весь цей час в коридорі відділку у Новоархангельську.

Як повідомив журналістам нашого видання Руслан Андрійко, керівник штабу ВО «Свобода» в Кіровоградській області, за Наталією Кохан міліціяприїхала вочевидь після публікації про деталі транспортної пригоди в ЗМІ.

Свободівцям вдалося поспілкуватися з родичами потерпілої, вони й повідомили про місце перебування жінки.

Черговий у відділку підтвердив, що Наталія Кохан дійсно знаходиться у них, проте причини затримання не пояснив. Руслан Андрійко припускає, що з жінкою проводять бесіду, можливо з метою фальсифікації обставини ДТП.

«З іншого боку, якщо жінка впала з драбини(офіційна версія причини травмування), то чому потерпілу протримали кілька годин в міліції і вивели в супроводі кількох міліціонерів через чорний хід,лишається загадкою», – зазначив Олександр Ромащенко, представник ВО «Свобода».

Після перебування в міліції Наталія Кохан відмовила свободівцям у спілкуванні, хоча попередньо вони домовлялися про зустріч.

Нагадаємо, 13 жовтня 2012 року близько 17 год. 40 хв. голова Новоархангельської РДА Олег Кожухар, виїжджаючи на власному автомобілі “Опель” із провулку Аптечного на головну вулицю Лєніна, не пропустив скутера, за кермом якого перебувала громадянка Наталія Кохан, жителька Новоархангельська. Про факт ДТП повідомили знайомі потерпілої. Місцеві свободівці поширили інформацію у ЗМІ.

Олег Мельник

Останні новини по темі
Україна озброюється проти українців?
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Україна озброюється проти українців?
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua На опозиційного кандидата подали до суду через відео сфабрикованої провокації
На опозиційного кандидата подали до суду через відео сфабрикованої провокації
Читайте також

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024