Нащадки пантаївських «енкаведистів» знову вбиватимуть українців?(ФОТО)

13:55, 13 Листопада, 2012

12 листопада 2012 року в Олександрійський  осередок Всеукраїнського об’єднання «Свобода», що на Кіровоградщині,  звернувся отець Ферапонт, настоятель місцевого храму УАПЦ із селища Пантаївка Олександрійської міської ради. Зранку,  вийшовши на вулицю, він помітив листівки,  розклеєні біля храму. Згодом такі ж почали приносити прихожани з інших частин селища.

В анонімних листівках міститься пряма погроза усім виборцям, хто голосував за націоналістів, за ВО «Свобода» на парламентських виборах, які відбулися в Україні 28 жовтня ц.р. У зверненні до «тих, хто голосував за Тягнибока, зокрема, йдеться : «Нарешті ви, су.. бандерівські, виповзли на світ Божий! Довго ми цього чекали. Ви думаєте, що прийшов ваш час разом із Тягнибоком? Помиляєтесь: тут вам не Західна Україна, тут вам не дадуть підняти голову! Відтепер живіть і думайте над тим, що до вас кожної миті можуть прийти месники в образі онуків і правнуків колишніх воїнів радянської армії і партизанів… А тому ми починаємо робити з вами те ж саме – вішати, різати, топити і палити ваші оселі! Разом з вашими дітьми! І будемо це робити теж вночі, щоб вам не спалося кожної ночі! Очікуйте! Щоб вашого сліду ні в якому коліні не залишилося на нашій Україні! Вас порятує тільки одне – скорий виїзд на вашу батьківщину – бандерівщину… Смерть бандерівцям!!! P.S. Ми знаємо, де ви проживаєте. Ви є на Кірова, на Фрунзе, на Магістральній, на Зеленій, на Пархоменка.»

 Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info

Священник  вже звернувся до органів СБУ.  О 18-ій годині  стало відомо, що одна із прихожанок пані Ганна, яка проживає на  вказаній у листівці  вулиці, відмовляється ночувати у хаті.  Крім того, вона сама родом з Тернопільщини, її батьки були репресовані. За нею приїхав зять, щоб забрати в сусіднє село. Попередньо стало відомо,  що звернення о.Ферапонта до органів міліції нічого не дали, не було навіть організовано патрулювання чи охорона громадського порядку в селищі і особливо на зазначених вулицях.

Розповсюдження цих анонімних листівок можна було б вважати маячнею якогось пристарілого комуніста, що вижив з розуму через похилий вік. Але характер виготовлення ( набрано на комп’ютері, викладено досить грамотно орфографічно і логічно) свідчить, що робилося це людиною не психічно хворою або не сповна розуму, а свідомим своєю ненавистю до українців шовіністом, у писанині якого є всі ознаки розпалювання міжнаціональної, міжетнічної, міжрегіональної ворожнечі, приперченої ще й ненавистю до національної церкви. Справою честі для наших доблесних працівників органів Служби Безпеки України було б знайти цього чи цих «нащадків енкаведистів» з Пантаївки і покарати згідно українських законів за погрозу позбавлення життя громадян за національною, мовною або політичною ознакою.

Обласна організація ВО «Свобода» звертається до органів СБУ, прокуратури, міліції, місцевої влади в Пантаївці й Олександрії з вимогою забезпечити спокійне і безпечне проживання усіх громадян на Олександрійщині, вжити вичерпних заходів по виявленню авторів провокаційних листівок, у яких погрожують смертю українцям, патріотам своєї держави, і показово покарати за шовіністичну, антиукраїнську, анти людську пропаганду. Якщо влада виявиться байдужою або бездіяльною, ВО «Свобода» залишає за собою право громадянського розслідування цього ганебного інциденту.

Нагадаємо, на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року у Пантаївці проголосував 901 виборець, із яких 40 віддали свій голос за ВО «Свобода». Загалом же в Олександрії, до складу якої входить селище Пантаївка, за націоналістів проголосували понад 6% виборців, незважаючи на те, що шахтарський край традиційно вважається вотчиною регіоналів. І на останніх виборах округ №103 став єдиним в області, де за партійними списками перемогла ПР, чималий відсоток зібрали й комуністи. В інших чотирьох округах області переконливу перемогу здобули опозиційні партії ( ВО «Свобода», ОО «Батьківщина», УДАР).

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини по темі
Новомиколаївку трясе … мобільний зв’язок(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Новомиколаївку трясе ... мобільний зв’язок(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua В Кіровоград привезуть кращі документальні фільми
В Кіровоград привезуть кращі документальні фільми
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024