В Компаніївці розбудовують громадянське суспільство

13:08, 14 Листопада, 2012

13 листопада активісти громадської організації «Взаємодія» прозвітували про свою діяльність у Компаніївці.

Зокрема розповіли  про два проекти присвячені виборам і підвищенню активності громадян. Активісти організації проводили тренінги для представників виборчих дільниць, на яких юристи пояснювали членам ДВК  всі правові та організаційні аспекти роботи на дільницях. Також на Компаніївщині працювала власна «гаряча лінія», де всі бажаючі мали змогу отримати кваліфіковану консультацію з питань організації роботи комісій, оформлення виборчої документації, вирішення суперечливих питань.

Також у передвиборчий період були підготовлені соціальні аніматори – люди, які закликали односельчан прийти на вибори та скористатись своїм правом голосу.

В сам день виборів усі, хто проголосува, могли долучитись до гри-квесту – побігати по Компаніївці і превірити свої знання щодо виборчого законодавства. Таким чином до акції долучилось близько 70 осіб, а з селищної молоді  проголосувало 66,5 відсотків!

Це вже не перші проекти організації. За два роки свого існування активісти провели антикорупційну експертизу програми “Шкільна парта”,  флеш-моб і таки добились побудови в центрі селища громадського туалету, а також “відвоювали” право на дорожню розмітку.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info В Компаніївці розбудовують громадянське суспільство

Надалі ГО “Взаємодія” планує створити “Школу виборця” і всяко розвивати активність громадян, щоб вирішувати суспільні проблеми.

Марта Луцька

Останні новини по темі
Сьогодні на «Перевеслі» поговорять про життя після виборів…
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua На «Перевеслі» поговорять про життя після виборів…
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Чи існує зв’язок між Мазурком та Гонгадзе?
Чи існує зв’язок між Мазурком та Гонгадзе?
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024