В Кіровограді зникне якісна мінералка?

16:28, 19 Листопада, 2012

Минулого тижня, за допомогою податкової міліції відбулось рейдерське захоплення найбільших заводів мінеральних вод в Україні.

«Використовуючи легенду про те, що українські підприємства нібито є частиною активів Бориса Березовського, податкова міліція за підтримки Київського районного суду Полтави і Сихівського районного суду Львова проводить ряд неправомірних дій, які в цивілізованому світі називаються рейдерським захопленням. Адже є рішення Високого суду Лондона про те, що Борис Березовський не має ніякого відношення до активів IDS Borjomi International.

Варто окремо відзначити, що в серпні цього року наше підприємство в Миргороді, як одне з ключових для регіону, відвідав Прем’єр-міністр України М.Азаров. І вже в жовтні ми мали ряд неправомірних перевірок з боку Податкової адміністрації, а сьогодні робота трьох заводів фактично заблокована» – заявляє Микола Кміть, консультант IDS Group (Компанія IDS Group Ukraine входить до складу міжнародної компанії IDS Borjomi International – це провідний національний виробник, експерт в питаннях якості природних мінеральних вод, завдяки продукції, яка видобувається в екологічно чистих регіонах України і є еталоном якості за найвищими міжнародними стандартами.)

Миргородський, Моршинський та Трускавецький заводи мінеральних вод входять до складу IDS Group Ukraine, яка є одним з найбільших платників податків України. Усі три підприємства є важливими для економіки своїх міст, вони забезпечують жителів регіону робочими місцями і підтримують його інфраструктуру.

«Дії податкової міліції Полтавської області в особі старшого слідчого Серякова, Київського районного суду м. Полтава в особі судді Кузіної, прокуратури Львівської області в особі прокурора Василенко та Сихівського районного суду в особі судді Борейко блокують діяльність підприємств, в результаті чого 700 сімей втратять засоби до існування, а держава – відрахування в національний та регіональний бюджети.» – йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info В Кіровограді зникне якісна мінералка?

420 співробітників Моршинського та Трускавецького заводів мінеральних вод (Львівська область) і 280 співробітників Миргородського заводу мінеральних вод (Полтавська область) вийшли на одночасний мітинг захищати свої робочі місця, які вже постраждали від свавілля податкової міліції та судів у Львівській та Полтавській областях.
Для пересічних українців наслідком стане зникнення з прилавків популярних вод «Мирородська» і «Моршинська».

За інформацією IDS Group

Останні новини по темі
У Кіровограді відбулися ветеранські спортивні змагання(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У Кіровограді відбулися ветеранські спортивні змагання(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Діти і дорослі, Святий Миколай чекає ваших листів(КОНКУРС)
Діти і дорослі, Святий Миколай чекає ваших листів(КОНКУРС)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024