“Звільнити Максима Кушніра!”

13:22, 15 Січня, 2011

14 січня в Кіровограді пройшов пікет на підтримку музиканта і громадського діяча Максима Кушніра. Максима чотири доби тому заарештували правоохоронці і з того часу про його долю практично нічого невідомо. Пікетуючі пов’язують затримання з хвилею арештів учасників Всеукраїнського об’єднання «Тризуб», членом якого був Максим. Правоохоронці ж впевнені – було адміністративне порушення.Про зникнення чоловіка Поліна Кушнір почула від колег по роботі. 11 січня Максим під час 20-хвилинної перерви вийшов з роботи випити кави і не повернувся. Колеги відразу почали пошуки і з’ясували, що Максим заходив до магазину і вийшов з нього. Але на роботі вже не з’явився.Почали телефонувати до міліції, у швидку допомогу, в лікарню. Без результатів.

"Звільнити Максима Кушніра!"

Поліна і Ярина Кушнір
"Звільнити Максима Кушніра!"

Про те, що Максим затриманий правоохоронними органами і знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання, дружина дізналася з неофіційних джерел – офіційно про факт затримання рідним не повідомили.

"ІТТ каже, йдіть в ОБОП, його ОБОП затримав, ОБОП каже, ми нічого не знаємо. Навіть якщо затримували когось, вся інформація на ІТТ. Побачити його я не можу, ніхто не дозволяє" – розповідає Поліна Кушнір

"Звільнити Максима Кушніра!"
"Звільнити Максима Кушніра!"
"Звільнити Максима Кушніра!"
"Звільнити Максима Кушніра!"

Георгій Волков

Правда на пікеті 14 січня начальник відділу громадської безпеки УМВС в області Георгій Волков заявив протилежне: «По закону мы обязаны сообщить в первый же день – ми это сделали». На що Поліна Кушнір лише розвела руками: «Може в нього є ще якась дружина, мені нічого ніхто не повідомляв…»

Юрій Усатенко, адвокат Максима Кушніра переконаний, що в цій справі має місце ціла низка порушень: «В любом случае, нарушение. Потому что его искали. Во всяком случае найти не сразу смогли. По моему мнению, не сообщая информацию где он и как содержится, его возможно прятали. Адвокату вдалося зустрітися з Максимом тільки 13 січня. Але жодних матеріалів по справі Максима йому так і не надали.

"Звільнити Максима Кушніра!"
"Звільнити Максима Кушніра!"

Дізнатись про затримання Максима Кушніра від офіційних осіб вдалося лиш на пікеті, під стінами Кіровоградської облдержадміністрації та Управління УМВС області. Але в чому суть порушення, пікетуючі так і не дізналися.

"Звільнити Максима Кушніра!"
"Звільнити Максима Кушніра!"

Олег Вітюгов

Олег Вітюгов, заступник начальника УМВС у Кіровоградській області та заступник голови Кіровоградської ОДА Богдан Андрющенко заявили, що Максим був арештований за дрібне хуліганство і відбуває адміністративний арешт. 16 січня буде звільнений.

Пікетуючі ж затримання Максима називають політичними репресіями і позв’язують арешт з відпрацюванням правоохоронними органами справ, пов’язаних з Всеукраїнським об’єднанням «Тризуб», а також вибухами поблизу приміщень правоохоронних органів, які пролунали в день приїзду В. Януковича до Кіровограда влітку 2010 року.

Зоя Лебідь

Останні новини по темі
Квартиру Максима Кушніра оглянув ОБОП (ВІДЕО)
Казав нам Бог по коляді ходити
Читайте також

Господарський суд розглянув позов «Укренерго» про стягнення боргу у 106,2 мільйона гривень з «Кіровоградобленерго». Обласне підприємство оскаржило суму боргу – зокрема в частині...

17:27, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024