Кіровоградські студенти “підроблятимуть” соцпрацівниками

12:52, 04 Грудня, 2012

Кіровоград має досвід щодо залучення учнів і студентів до оплачуваних громадських робіт улітку. Цього року знаходять можливість працевлаштувати бажаючих трохи заробити і в холодну пору року, повідомляє сайт міської ради.

Якщо в літній період базою для працевлаштування було комунальне підприємство “Трест зеленого господарства”, то зараз це – територіальний центр соціального обслуговування Ленінського району м. Кіровограда. Його директор Мирослава Верко із зацікавленістю і творчо поставилася до вирішення даного питання.

У зв’язку з навчальним процесом працевлаштування молоді значно ускладнилось, тому що громадські роботи треба поєднувати з навчанням. Мирослава Михайлівна врахувала той факт, що студенти не мають коштів на проїзд по місту до місця проживання підопічних, тому для них були підібрані клієнти центру, які максимально наближено проживають в районі медичного коледжу, де навчаються молоді люди, котрі виявили бажання попрацювати у вільний від навчання час соціальними працівниками.

Соціальні працівники територіального центру надають послуги громадянам, які потребують сторонньої допомоги. Це і приготування їжі, і прибирання помешкання, і придбання продовольчих та промислових товарів, і виклик лікаря або супровід у поліклініку чи лікарню, і купівля медикаментів, надання допомоги в оформленні субсидій, оплати комунальних платежів, і розпалювання плит у зимовий період, і забезпечення питною водою, й інформування про пільги пенсіонерам, ветеранам, інвалідам, читання преси вголос, передплата періодичних видань і таке інше.

Мирослава Михайлівна провела зі студентками Кіровоградського медичного коледжу бесіду, під час якої наголосила, що люди, які потребують допомоги, заслуговують на повагу, доброзичливе та чуйне ставлення до них. На даний час у територіальному центрі працевлаштовані п’ять майбутніх сестер милосердя, які випробовують себе у нелегкій професії соціального працівника.

Фото звідси

Останні новини по темі
Іван Андрусяк привезе в Кіровоград книги для дітей та дорослих
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Іван Андрусяк привезе в Кіровоград книги для дітей та дорослих
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградці стали чемпіонами Європи(ФОТО)
Кіровоградці стали чемпіонами Європи(ФОТО)
Читайте також

На Кіровоградщині державній реєстраторці оголосили про підозру за фактом зловживання повноваженнями....

15:52, 28 Травня, 2024

Відтепер у Кропивницькому діятимуть єдині правила розміщення літніх майданчиків для місцевих бізнесів....

14:54, 28 Травня, 2024

Кропивницька міська рада ухвалила рішення про купівлю десяти автобусів великої пасажиромісткості. Автобуси закуплять через урядову програму доступних кредитів....

14:08, 28 Травня, 2024