На Кіровоградщині поменшало травматизму

12:00, 05 Грудня, 2012
В облдержадміністрації відбулася прес-конференція начальника територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки в області Володимира Береславського та начальника ДП “Кіровоградський експертно-технічний центр” Сергія Ткаченка, присвячена підсумкам діяльності теруправління у 2012 році.
Порівнюючи показники минулого року з цьогорічними, Володимир Береславський відзначив, що у січні – жовтні 2012 року на піднаглядних теруправлінню підприємствах рівень загального травматизму зменшився. Зокрема, за 10 місяців поточного року на підприємствах травмовано 106 працівників (за аналогічний період 2011 року – 119). На жаль, 10 осіб отримали травми, не сумісні з життям. – Зокрема, п’ятеро постраждалих загинули на виробництві внаслідок отруєння шкідливими речовинами, – констатував Володимир Береславський.

За словами посадовця, оскільки теруправління Держгірпромнагляду не має повноважень змусити роботодавців модернізувати виробництва для посилення охорони праці, серед ключових завдань служби залишається активна профілактична робота. Володимир Береславський зауважив, що цим напрямком роботи також опікується ДП “Кіровоградський експертно-технічний центр”.
Також під час прес-конференції порушено питання щодо ситуації в ліфтовому господарстві області. Наголошено, що більшість багатоповерхівок збудовано у 70 – 90 роках, тож ліфти у таких будівлях здебільше відпрацювали свій експлуатаційний ресурс (25 років) i, згідно з нормативами, потребують експертного обстеження для визначення технічних характеристик та вжиття заходів щодо подальшої експлуатації. На теперішній час в області таких ліфтів 689 або 48,8 % від загальної кількості.
Фото звідси
Останні новини по темі
На Кіровоградщині підліток знайшов бомбу(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua На Кіровоградщині підліток знайшов бомбу
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info У Кіровограді чергова «будівельна історія»(ФОТО)
У Кіровограді чергова «будівельна історія»(ФОТО)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024