Підвищились пільги тим, кому за 85

18:15, 15 Грудня, 2012
Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», який набирає чинності з 01 січня 2013 року, встановлено, що учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, яким виповнилось 85 років і більше, надаються пільги, передбачені для інвалідів війни І групи, зокрема 100-відсоткова знижка плати за житлово-комунальні послуги у межах встановлених норм, з придбання твердого палива і скрапленого газу та 100-відсоткова знижка абонентної плати за користування телефоном (на даний час учасники бойових дій користуються 75-відсотковою знижкою плати за житлово-комунальні послуги та з придбання твердого палива і скрапленого газу і 50-відсотковою знижкою абонентної плати за користування телефоном).

Відповідно до правил користування електричною енергією, надання послуг з газопостачання, централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення для реалізації права на відповідні пільги зазначені особи мають звернутися до організацій, що надають послуги, з документами, які підтверджують таке право.
Зважаючи на поважний вік цих осіб, в області прийнято рішення вирішити питання щодо надання пільг організаціями-надавачами житлово-комунальних послуг з 01 січня 2013 року на підставі списків, сформованих управліннями праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів, без особистого звернення ветеранів.
З огляду на викладене, близько 1000 учасників бойових дій отримають пільги з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, придбання твердого палива і скрапленого газу із 100% знижкою.
Останні новини по темі
“Ера чудозвірів” у бібліотеці Гайдара (ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua "Ера чудозвірів" у бібліотеці Гайдара(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Зустріч пам'яті Юрія Обжеляна
Зустріч пам’яті Юрія Обжеляна
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024