Під Новий рік кіровоградським чиновникам нагадали про…корупцію(ФОТО)

23:51, 24 Грудня, 2012

Напередодні Новорічних свят всі роблять одне одному подарунки, проте якщо ви державний службовець, а тим більше керівник, для вас є певні обмеження.

 Сьогодні, 24 грудня, на апаратній нараді в Кіровоградській  ОДА начальник відділу з питань відносин із правоохоронними органами апарату Кіровоградської ОДА Василь Доценко провів невеличкий лікнеп для посадовців  – нагадавши чиновникам про Закон України “Про засади запобігання і протидії корупції”.

Зокрема, у статті восьмій зазначеного закону йдеться про те, що чиновникам, уповноваженим виконанням функцій державних органів місцевого самоврядування, забороняється безпосередньо або через інших осіб одержувати дарунки  від юридичних або фізичних осіб за рішення, дії чи бездіяльність в інтересах дарувальника.

Приймати дарунки зазначеним керівникам дозволяється якщо вартість презента  не перевищує 50 відсотків мінімальної заробітної плати, встановленої на день прийняття пожертви(на сьогодні це 1134:2 = 567 гривень).

Якщо ви все ж не втримаєтесь і візьмете дарунок дорожчий за 567 гривень, чекайте на штрафні санкції. Ви сплатите від 25 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Коли ж ви взяли дарунок від підлеглих – викладайте від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів. Подарунки в обох випадках у вас конфіскують, а керівника внесуть до реєстру корупціонерів та звільнять з роботи.

«Керівника ви можете привітати добрим словом, щедрівочку якусь заспівати, але жодних подарунків», – підсумував Василь Доценко, начальник відділу з питань відносин із правоохоронними органами апарату Кіровоградської ОДА.

Валерій Лебідь

Останні новини по темі
Олександрія: 2 загиблих на пожежі
Зі снігових заметів рятувальники дістали три автомобіля
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024