В новий рік – з новими законами

02:48, 29 Грудня, 2012

з 1 січня 2013 року в Україні набувають чинності положення двох кодексів, 52 законів, 36 актів Кабінету Міністрів та одного указу Президента України.

За повідомленням газети “Експрес”, у перший день нового року набувають чинності 10 базових законів: «Про Державний бюджет України на 2013 рік», «Про Державний земельний кадастр», «Про громадські об’єднання», «Про затвердження Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року», «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», «Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки», «Про зайнятість населення», «Про екстрену медичну допомогу», «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць», «Про проведення економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості».

Крім того, набувають чинності окремі статті або частини двох кодексів – Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України, а також 6 базових законів – «Про культуру», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про безоплатну правову допомогу», «Про вибори народних депутатів України», «Про адміністративні послуги», «Про державні лотереї в Україні».

Рештою законів, що набувають чинності з 1 січня 2013 року, вносяться зміни до чинного законодавства.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині масово перекидаються вантажівки
Кіровоградські батьки не хочуть щоб їх діти навчались поруч з інвалідами?
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024