У Кіровограді з’явився аналітичний сайт(ФОТО)

21:06, 04 Січня, 2013

У розмаїтті Інтернет-ресурсів, що заповнили інформаційний простір Кіровоградщини, з’явився ще один – «Перевесло»(www.pereveslo.org.ua). Сьогодні, 4 січня відбулася його презентація.

Подія зібрала довкола себе чимало знаних не лише у Кіровограді людей. «Перевеслівці» зустрічали гостей  у приміщенні за знайомою всім медійникам адресою – Островського, 2. Саме тут не так давно знаходилась редакція Інтернет-видання «Весь Кіровоград». Таке співпадіння невипадкове, адже і в цьому випадку підприємець Віктор Шмідт підтримав створення нового порталу.

 За словами головного редактора видання Світлани Орел, новий сайт не ставить за мету вишукувати сенсації або вражати кіровоградців кількістю новин. По-перше, для цього немає належної бази, по-друге, на цьому сайті головним буде не кількість, а якість інформації. Більша частина статей носитиме аналітичний характер.

«Наш клуб – вільне зібрання громадян, яким є що сказати. Тож сайт буде доступним для всіх журналістів», – зазначив учасник «Перевесла» Олександр Ратушняк.

Серед присутніх на презентації було чимало громадських діячів та представників місцевих ЗМІ. Всі вони отримали пропозицію долучатися до творення нового медійного ресурсу. Окрім того, кожен дописувач, за словами редактора видання, може розраховувати на авторський гонорар.

 Засновники сайту «Перевесло» неодноразово наголошували на тому, що об’єднання «не опускатиметься до оспівування жодної з політичних партій». Визначальним в усіх без виключення матеріалах, за задумом авторів ідеї, має бути громадська думка і журналістські стандарти. За твердженням «перевеслівців», у Кіровоградській області бракує об’єктивних та потужних ЗМІ, а більшість Інтернет-ресурсів займаються переписуванням вторинних, а то й третинних новин одне в одного.

Для того, щоб видання мало свіжу інформацію з різних заходів, окрім редактора, на постійній основі у творчому цеху «Перевесла» працюватиме один журналіст.

Новий сайт – частина «Інформаційно-аналітичного центру «Перевесло»».

24

33

4

Валерій Лебідь
Фото автора

Останні новини по темі
Наші друзі
13
Кіровоградські діти самі випікали хліб(ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024