“Українська книга” повертається

00:04, 28 Травня, 2011

У Кіровограді відновила свою роботу книгарня “Українська книга”, розташована в приміщенні редакції газети “Народне слово” по вулиці В’ячеслава Чорновола. Специфікою магазину є те, що в його асортименті книги виключно  українською мовою. А перелік видавництв – якнайширший.

Ще взимку довкола книгарні ширилося чимало чуток :одні казали, що вона збиткова, інші ж наполягали на протилежному. Але так чи інакше відчувалася загроза існування “Української книги” в Кіровограді. Тим більше, що з того часу, як двері магазину було зачинено, минуло майже три місяці. Офіційно його зняли з балансу “Народного слова” (газети, яка не має жодного стосунку до торгівлі книжками) і передали профільному обласному комунальному підприємству
« Бібліотечний колектор».

www.gre4ka.info
1 березня всі чекали на відкриття оновленого магазину. Потім у квітні, травні. І от 23 травня – сталося!
“Гречці” вдалося поспілкуватися з Іриною Афанасьєвою – завідуючою відділу комплектування ОКП “Бібліотечний колектор”.
– Пані Ірино, вітаємо Вас із відкриттям. Але чому ви так “тихенько” це зробили?
– Ми поки що не надто афішуємо відкриття, бо все ще в процесі “запуску” : поставили новий касовий апарат, вводимо в нього кодування книг, розбираємося з наявною літературою, домовляємося з потенційними партнерами, потрохи підвозимо новинки.
– З якими видавництвами ви вже співпрацюєте?
– Ми традиційно співпрацюємо з видавничим домом «Києво-Могилянська академія», видавництвами “Веселка”, “Фоліо”, “Либідь”, “Факт”, “Вища школа”, “Наукова думка” тощо. Проводимо роботу на збільшення кількості видавництв-партнерів, також плануємо залучити до співпраці місцевих авторів.
– Можна буде до вас заходити за якісною і недорогою літературою?
– Саме так. Цінова політика буде такою ж, як і в попередній книгарні. Місце тут хороше – центр міста. Тому набагато легше донести книгу до читача. До нас в офіс щодо купівлі книжок звертаються зі шкіл і бібліотек сіл та районів, а ми перенаправляємо в центр. ОсЬ нещодавно в одній школі здали макулатури на 900 гривень і придбали у нас літературу на всі гроші. Це були виключно українські книжки.
– Плануєте “помітніше” відкриття?
– Так, звісно. Із понеділка вийде на роботу директор, тоді будемо домовлятися з “Народним словом” за конференц-залу, щоб дати офіційну прес-конференцію. Ось там і розкриємо всі секрети. Але поки що маємо наповнити книгарню літературою.
Запрошуємо всіх шанувальників українського слова на «нове – старе» місце, у якому зустрічалися ще донедавна всі читаючі кіровоградці – у книгарню “Українська книга”!

Валерій Лебідь
фото автора

Останні новини по темі
Літературно-мистецький конкурс від “Гречки”
www.gre4ka.com.ua
RSS www.gre4ka.com.ua
Що зроблено і що ще треба зробити
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024