Хімзавод всередині тебе!

23:48, 02 Червня, 2011

Пішою ходою центральними вулицями міста відзначили в Кіровограді День некуріння представники Церкви християн Адвентистів сьомого дня. Дійство супроводжувалося шумовими ефектами і кричалками, що було б схоже на юрбу фанатів, якби не красномовні написи на плакатах, що несли учасники заходу. Cеред іншого “Гречка” вичитала таке:


“Зламай цигарку, поки цигарка не зламала тебе”, “Починай зараз курити, якщо хочеш менше жити”, “Акція: придбай цигарку і виграй путівку в онкодиспансер “, “Ти не живеш біля хімзаводу, але хімзавод живе всередині тебе”. Пастор Олександр Діденко окреслив “Гречці” мету акції : “Потрібно, щоби люди згадали, що це все ж таки не корисно для них . Куріння шкодить як їх власному здоров’ю , так і оточуючим – людям, які поруч з нами. Ми займаємо таку громадську позицію , щоб щось добре донести до суспільства”.

www.gre4ka.info

Заступник начальника обласного управління у справах сім’ї та молоді Кіровоградської ОДА Віталій Останній зазначив: “Наше управління щороку приділяє увагу цій даті. Кожного року певні громадські організації ініціюють проведення заходів, які загалом закликають до того, що потрібно вести здоровий спосіб життя, кинути палити і позбутися інших згубних звичок.”

www.gre4ka.info

Учасники акції просто на площі провели анкетування серед тютюнозалежних людей і запросили всіх бажаючих до Дендропарку, де 5 червня о 16 годині вони спільно з управлінням у справах сім’ї та молоді Кіровоградської ОДА, Кіровоградською обласною організацією “Червоного Хреста” та благодійним фондом “Щаслива родина” проведуть масштабнішу акцію до Дня некуріння. Зокрема, на всіх присутніх очікують виступи музичних колективів, тютюн-шоу, обмін цигарок на соки та морозиво і насамкінець – перегляд тематичних відеофільмів.

www.gre4ka.info

“Гречка” закликає всіх небайдужих берегти себе і демонструвати власним прикладом, як можна обходитися без шкідливих звичок.

Валерій Лебідь

Фото: Сергій Оришко

Останні новини по темі
Із 626-им Днем народження!
www.gre4ka.com.ua
www.gre4ka.com.ua
Hand made – виставка
Читайте також

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому жителі будинку по вулиці Кавказькій вже другий тиждень залишаються без води. Водночас цієї вулиці немає у переліку виїздів ремонтної бригади.  «Гречка» з’я...

14:35, 4 Березня, 2024