У Кіровограді відсвяткують День Соборності
У Кіровограді у День Соборності відбудеться два покладання квітів та урочисте засідання клубу.
22 січня 2013 року з нагоди Дня Соборності України обласна організація ВО «Свобода» ініціює покладання квітів до пам’ятника Тарасові Григоровичу Шевченку.
Захід розпочнеться о 10-ій годині ранку біля пам’ятника Кобзареві по вул. Шевченка. У акції візьмуть участь представники різних партій та громадсько-політичних організацій.
О 17 годині 30 хвилин розпочнеться урочисте засідання громадсько-політичного клубу «Перевесло» на тему « Схід і Захід – один народ, одна мова, одна держава!», на яке запрошуються представники ЗМІ та усі небайдужі кіровоградці та гості міста.
Того ж дня о 10.00 представники обласної та міської влади покладуть квіти до пам’ятника Володимиру Винниченкові на площі перед педуніверситетом.


