Найбільший недолік кіровоградських судів – недоступні туалети?

13:03, 22 Січня, 2013

Сьогодні, 22 січня у Кіровограді відбувся круглий стіл “Суди Кіровоградщини очима кіровоградців”.

 Тут було представлено результати дослідження якості роботи судів області з погляду відвідувачів суду, яке проводили експерти громадської організації «ТОРО».

Всього було досліджено 5 судів області:

          Апеляційний суд Кіровоградської області;

          Ленінський районний суд міста Кіровограда;

          Кіровський районний суд міста Кіровограда;

          Кіровоградський районний суд Кіровоградської області;

          Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області.

Суди оцінювали за критеріями фізичної доступності, зручності та комфортності перебування, повноти та ясності інформації, дотримання термінів судового розгляду, сприйняття роботи працівників апарату суду та суддів, якість судового рішення.

Загалом, респонденти високо оцінили роботу судів. Найнижчі оцінки суди отримали у питанні щодо зручного доступу до суду людей з особливими пртребами і вільного доступу до туалетів.

Так, зокрема, журналісти «Гречки» напередодні нового року самі могли оцінити зручність користування вбиральнею у Ленінському районному суді міста. Для того, щоб потрапити до туалету в цій установі необхідно спускатись на перший поверх, просити у охорони ключ від вбиральні, іти на другий, де приміщення туалету і знаходиться, повертати ключ охороні, і з почуттям виконаного обов’язку повертатись на п’ятий поверх, де й проходять судові засідання.

Найвищу оцінку своєї роботи отримали Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області та Апеляційний суд Кіровоградської області. Це дуже здивувало голову Апеляційного суду, Володимира Мельника, адже, за його словами, ледь не половина скарг громадян надходить саме на Олександрійський міськрайонний суд.

Також Володимир Мельник повідомив, що проконтролює, щоб недоліки в роботі судів були виправлені у міру фінансових можливостей.

Марта Луцька

Останні новини по темі
Хто найбільше заборгував до Пенсійного фонду Кіровоградщини?(ПЕРЕЛІК)
borg
sob1
Один Кіровоград – дві Соборності
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024