У військовій частині на Кіровоградщині знову обіцяють відкрити індустріальний парк (ВІДЕО)

08:30, 23 Січня, 2013

«У створенні індустріального парку на базі Канатового не бачу жодних перепон», – про це повідомив голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, відповідаючи на питання журналістів під час брифінгу 21січня.

 Очільник області зазначив, що це питання обговорюватиметься під час зустрічі у Кабміні(стосовно цього проекту давав доручення Президент за результатами поїздки на Кіровоградщину у 2012 році).

– Питання про передачу майнового комплексу аеродрому Канатове в область було вирішене практично на 99%. У зв’язку із призначенням нового міністра оборони, ми змушені підготувати нові документи, що знову таки мають пройти всі етапи погодження. Але на робочому рівні всі документи готові і узгоджені.

За інформацією Андрія Ніколаєнка, наразі є бажаючі взяти участь у цьому проекті. Це – інвестори, представники американських, європейських та китайських компаній.

 Дана ідея – продовження ініціатив попереднього голови ОДА. Ідею про створення індустріального парку той неодноразово озвучував на різноманітних зібраннях. Проте влада так і не спромоглася її реалізувати.

Наскільки реанімована ініціатива матиме втілення в реальному житті, покаже час.
Нагадаємо, військову частину «Канатово» було розформовано 10 років тому. Тоді знищили потужну інфраструктуру, сотні людей залишилися без роботи.

Самі військовослужбовці та інші спеціалісти пропонували створити на базі злітної смуги першого класу та інфраструктури  – цивільний аеропорт. Проте ця ідея не була почута. На сьогодні колись потужна бойова одиниця перетворилась на пустку.

Відео 2003 рік:

Валерій Лебідь

Останні новини по темі
Меладзе відкупився від родини вбитої?
Різке погіршення погодних умов на Кіровоградщині!
Читайте також

Знам’янська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Олександра Колісника....

18:30, 30 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей оголосили імена переможців щорічного міського конкурсу “Дитина року”....

18:27, 30 Травня, 2024

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024