Один день з життя кіровоградського дільничного інспектора

13:23, 24 Січня, 2013

Старший дільничний інспектор Кіровського ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області майор міліції Сергій Пономаренко розпочав службу в органах внутрішніх справ у 1996 році. І, незважаючи на усі особливості професії, залишається вірним їй ось вже понад 16 років. Більше половини міліцейського шляху офіцер працює у підрозділах дільничних інспекторів міліції.

 

Робочий день правоохоронця починається о пів на восьму ранку. Ознайомившись із станом оперативної обстановки на своїй дільниці та матеріалами, що потребують негайного розгляду, інспектор вирушає на територію обслуговування – один із мікрорайонів обласного центру з населенням у кілька тисяч чоловік.
 
Кожного дня працівник міліції стикається з різними життєвими ситуаціями, в яких опиняються жителі його адміністративної дільниці. Звичайно ж, міліціонер намагається, в першу чергу, надати допомогу усім, хто її потребує, якщо це стосується його службових обов’язків, або й просто підтримати людину добрим словом чи слушною порадою.

Приділяє увагу правоохоронець налагодженню тісної взаємодії не лише з населенням, а й органами місцевого самоврядування, а також працівниками установ та організацій, розташованих на території його дільниці.
 
І хоча усі і так добре знають свого дільничного, у новому році він знову  здійснює поквартирний обхід жителів мікрорайону обслуговування з метою вручення громадянам візитних карток. За один день міліціонер встигає відвідати кілька помешкань, а попереду у нього ще чимало таких візитів.
 
Відповідні заходи щодо інформування населення про графік, місця прийому громадян та контактні дані працівники служби ДІМ проводять постійно. Ця робота перебуває на контролі керівництва МВС України, адже вона сприяє налагодженню партнерських стосунків між міліцією і населенням, своєчасній профілактиці правопорушень, їх попередженню та розкриттю вже скоєних злочинів.

Майор міліції Сергій Пономаренко зі свого досвіду знає, що дільничний є своєрідним бар’єром між громадськістю та різноманітними кримінальними проявами. І саме «шериф» – це, як правило, перший помічник для пересічного громадянина. Тож кожен робочий день для дільничного інспектора – це іспит на професійність, витримку та звичайну людяність, який він з честю проходить вже багато років.

DIM ystanova

DIM pynkt

Прес-служба УМВС в Кіровоградській області

Останні новини по темі
У Кірововограді будуть “Українські солоспіви”
Затриманого СБУ кіровоградського студента засуджено
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Євгенію Гончаренку просять надати звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

14:16, 13 Липня, 2024

Переможцем конкурсу на посаду очільника Кіровоградської обласної дитячої лікарні став її чинний керівник Василь Хорощак. ...

13:03, 13 Липня, 2024

Учора, 12 липня, у Кропивницькому на перехресті вулиць Вокзальної та Івана Олінського сталася потрійна ДТП, в результаті якої одна з автівок перекинулася. ...

09:21, 13 Липня, 2024