У Кіровограді героїв Крут вшанували студентки та чиновники…

15:27, 29 Січня, 2013

Замість пар та роботи студенти та чиновники зібралися сьогодні, о 10.00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Був присутній на заході іголова Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко.

Здається, за останні два роки це перший випадок, коли в шануваннях-покладаннях біля Тараса Шевченка бере участь очільник області. Зазвичай “відпрацьовують” його заступники.     

На «експрес-вшанування» (захід тривав 5 хвилин) зібрали ледь не увесь філфак місцевого педагогічного вишу на чолі з його ректором. Тож чиновники губилися серед дівчат.     

Міська влада цього разу на вшануванні була малопомітна. Серед важливих заходів, що відбувалися сьогодні о 10.00 на сайті Кіровоградської міської ради “Крути” були третіми після пленарного засідання сесії міської ради та наради з педагогами-організаторами ДЮКів.

Сьогоднішнє вшанування відбувалося за тим же сценарієм, що й до Дня Соборності. Грав живий оркестр, поклали квіти та мовчки розійшлися. Захід нагадував німе кіно, але кольорове.

Сьогодні ж, о 18.00 біля пам’ятника Кобзареві з тієї ж нагоди зберуться місцеві “свободівці”.

krutta2

krutta3

krutta4

krutta5

krutta6

krutta7

Валерій Лебідь
Фото автора

Останні новини по темі
У Кіровограді змагалися шахісти
У Знам’янці завдяки камері спостереження впіймали убивцю
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024