Прокуратура Кіровоградщини відстоює право на доступ до інформації

09:31, 31 Січня, 2013

Прокуратурою Кіровоградської області впродовж 2012 року проводилась цілеспрямована діяльність у сфері застосування вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».


         
Як повідомила старший прокурор прокуратури області Ольга Коваль, за цей час до прокуратури всього надійшло 62 запити про надання інформації, із них безпосередньо до прокуратури області – 32.
Прокурорами  розглянуто 47 запитів, 15 – направлено належним розпорядникам.    

Найбільше запитів надійшло до Світловодської та Знам’янської міжрайонних прокуратур, а також прокуратур Олександрівського, Маловисківського, Гайворонського, Долинського, Компаніївського, Новомиргородського районів, повідомляє прес-служба прокуратури області.

За результатами розгляду надано інформацію запитувачам за 30 запитами, у 6 випадках відмовлено у її наданні, в 11 – надано роз’яснення.

Із розглянутих запитів 9 стосувались питань правозахисної діяльності прокуратури, 9 – досудового слідства, 3 – кадрових, 2 – представництва, 2 – питань організаційно-розпорядчої діяльності, 1 – підтримання  державного обвинувачення в суді та 21 – з інших питань.

Всі запити вирішені відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Крім того, підрозділом розглянуто 30 звернень на дії посадових осіб органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо невиконання бо ж неналежного виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», з яких 17 вирішено.

За результатами перевірок додержання вимог названо закону іншими суб’єктами правовідносин у сфері доступу до публічної інформації розглянуто 24 подання. До відповідальності притягнуто 21 посадову особу.

Діяльність органів прокуратури у даній сфері продовжується.

Останні новини по темі
МНС посилить контроль за кіровоградськими нічними клубами
Планові відключення електроенергії у Кіровограді(РОЗКЛАД)
Читайте також

На Кіровоградщині Петрівський районний суд виніс вирок в’язню, який під час відбування покарання у колонії вдарив наглядача....

11:40, 15 Липня, 2024

З вересня 2025 року вступає в дію постанова уряду про проведення базової загальновійськової підготовки в закладах вищої освіти всіх форм власності. Пояснюємо, хто має право відм...

11:39, 15 Липня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині 50-річний чоловік ганявся за дружиною і погрожував їй гранатою. Станом на понеділок, 15 липня він затриманий і очікує обрання йому запобіжног...

10:03, 15 Липня, 2024