На селище Нове замість автобусів пустять маршрутки і тролейбуси?

10:00, 06 Лютого, 2013

Заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух на прес-конференції в міській раді підняв питання  питання транспортного сполучення між  Кіровоградом та його віддаленим супутником селищем новим.

 

    Як відомо, 31 січня на виконкомі Кіровоградської міської ради пролунала інформація про те, що на 274-му маршруті залишаться всього три автобуси великої місткості, а інші автобуси замінять маршрутки. Ця інформація викликала обурення кіровоградців. Адже щодня між селищем та містом курсують тисячі кіровоградців, окрім жителів селища Нового – це і ті, хто добираються до обласної  психіатричної лікарні.

    Як розповів Василь Дзядух,   274-ий маршрут завжди був збитковим через велику протяжність та низьку взаємозамінність пасажиропотоку, при цьому у години-пік навантаження на маршрут надзвичайно високе, а в міжпіковий період – низьке. Тож саме через це вдалися до внесення змін у роботу транспорту на цьому маршруті. Чиновник наголосив на тому, що кількість автобусів великої місткості, які працюють у звичайному режимі руху, у години-пік збільшать аж на одну одиницю, а от у міжпіковий період, коли пасажиропотік зменшується, на маршрут виїдуть маршрутні таксі.

    Це нібито зменшить збитковість перевезень на цьому маршруті і не завдасть великих незручностей пасажирам.

    Самі ж жителі селища Нового не зовсім розуміють, як маршрут, який обслуговує всіх жителів селища, не маючи жодної конкуренції, може бути збитковим.

    Щоб розповісти своє бачення і дізнатися думку людей, Василь Дзядух планує провести кілька зустрічей з мешканцями селища Нового та представниками селищної ради.

    Окрім автобусного сполучення, ще торік міськвиконком розглядав ідею про створення нової тролейбусної лінії, яка буде сполучати Кіровоград і селище Нове. Вартість такого проекту складає 30 мільйонів гривень.

    За словами Василя Дзядуха, з проханням виділити цю суму міська влада минулого року зверталася до Верховної Ради, але питання вирішене не було. З аналогічним проханнямзвертатимуться і цього року.

За матеріалами “Вечірня газета”

Останні новини по темі
У Кіровограді продовжують вшановувати пам’ять “крутянців”
Суддю та його родину ховали без слів. І без голів
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024