У Кіровограді зник пам’ятник… двірникові!(ВІДЕО)

02:06, 13 Липня, 2011

Влітку, коли курортний сезон у розпалі, випадки крадіжок особистого майна громадян набувають чималих масштабів. У Кіровограді обікрали всіх і одразу: поблизу центрального відділення “Укрпошти” зник цілий пам’ятник! Архітектурна споруда – пам’ятник двірникові, присвячений тим, хто прокидається раніше від усіх і прибирає у нашому місті – зникла. І ніхто не поспішає встановлювати особу викрадача, адже вона відома! Виявляється, автор сам був вимушений демонтувати своє творіння, фактично “наступивши на горло власній пісні”.

– Коли я шукав місце під пам’ятник, то , по-перше, шукав рівний майданчик у центрі міста, але на сьогодні від незалежних від мене обставин пам’ятник там знаходитися не може. Взяти і перенести його на інше місце просто так неможливо. Треба з’ясувати, де він може стояти в нашому місті, а якщо таке місце все-таки знайдеться, виготовити нові кріплення.

Перед встановленням пам’ятника я попросив Олександра Саінсуса (мера міста) виділити саме це місце, адже перед тим мені пропонувалося розмістити його на Набережній, у Ковалівському парку або на вулиці Леніна. На що отримав відповідь, що можна ставити без жодних проблем біля «Укртелекому». Тому радісно побіг його встановлювати. Виявилося, що я не знаю всіх цих тонкощів: як встановлювати, які закони, тому .. мені навіть важко коментувати все це.. Все, що міг, зробив, все інше не я вирішую. Вважайте, що це була виставка моєї творчості для кіровоградців. Якщо пам’ятник сподобався місцевим жителям, то мені це лестить, – розповів “Гречці” скульптор Сергій Слінкін.

www.gre4ka.info

Сам же мер не надто переймається долею “двірника”. «Я не читаю Інтернет, і мене не цікавить, що там і хто пише,- повідомив журналістам Олександр Саінсус, – а місць для пам’ятників у Кіровограді вистачає».

www.gre4ka.info

Як з’ясувала “Гречка”, місце, на якому з благословіння міського голови було встановлено пам’ятник двірникові, перебуває в оренді. За неперевіреними даними орендар (якийсь Бродський), дозволив розмістити на “своїй” землі скульптуру лишень на місяць. Кілька днів тому цей термін сплинув. А кіровоградці говорять, що на тому місці незабаром буде розташовано торгівельну точку, магазин чи щось подібне.

Сам же Сергій Слінкін ні на кого зла не тримає і має багато творчих планів. Зокрема виготовлення чотирнадцятимісного велосипеда. От тільки невідомо, чи пощастить реалізувати цей задум у нашому місті.

Деталі “зникнення” скульптури дивіться в сюжеті наших друзів із КОДТРК:

Валерій Лебідь

Фото: Настя Дзюбак

Останні новини по темі
Весняні картини влітку
www.gre4ka.com.ua
www.gre4ka.com.ua
Афіша Кіровограда. 11.07 – 17.07.2011
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024