У Кіровограді зникло Українське радіо(ОНОВЛЕНО)

11:43, 11 Лютого, 2013

Жителі Кіровоградщини, які звикли щоранку вмикати радіоприймач та слухати програми Національної радіокомпанії України в УКХ ефірі, вже майже тиждень позбавлені такої можливості.

 

5 лютого об 11:00 годині через проблем з фінансуванням припинили мовлення УКХ-передавачі усіх трьох каналів НРКУ на території всієї України.

На сьогодні програми Національного радіо можна слухати в інтернеті та по дротовому мовленню. Окрім того, кияни можуть слухати його на частоті 105 фм, яку ділять між собою два канали – перший та другий.

Вже 7 лютого, Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Мінфіну збільшити видатки на забезпечення в необхідному обсязі трансляції телерадіопрограм, вироблених для державних потреб. Ці кошти мають бути передбачені під час підготовки законопроекту щодо внесення змін до державного бюджету на 2013 рік, повідомляє офіційний сайт Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

За даними сайту, цього річ у державному бюджеті на трансляцію програм державних ТРК передбачено у 4 рази менше від мінімальної потреби. Окрім того, існує кредиторська заборгованість в обсязі 25,2 млн. гривень. В цілому ж, дефіцит коштів по системі складає 206,7 млн. гривень.

Як повідомив «Гречці» Роман Коляда, директор радіо «Промінь», – повноцінне ефірне мовлення може бути відновлене уже сьогодні, 11 лютого, буквально впродовж наступних кількох годин.

Станом на 17.00 11 лютого 2013 року, ефірне мовлення каналів Національного радіо України відновлено в повному обсязі.

Валерій Лебідь

Останні новини по темі
Вихідними на Кіровоградщині горіли оселі та вмирали люди(СТАТИСТИКА)
Майстри зі Світловодська поповнили сторінки “Дивосвіту Кіровоградщини”
Читайте також

На Кіровоградщині Петрівський районний суд виніс вирок в’язню, який під час відбування покарання у колонії вдарив наглядача....

11:40, 15 Липня, 2024

З вересня 2025 року вступає в дію постанова уряду про проведення базової загальновійськової підготовки в закладах вищої освіти всіх форм власності. Пояснюємо, хто має право відм...

11:39, 15 Липня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині 50-річний чоловік ганявся за дружиною і погрожував їй гранатою. Станом на понеділок, 15 липня він затриманий і очікує обрання йому запобіжног...

10:03, 15 Липня, 2024