Подробиці конфлікту на "Теплоенергетику" в Кіровограді (ВІДЕО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 4087

Працівники КП "Теплоенергетик" написали листа-скаргу на діяльність нового директора підприємства Тетяни Соколенко. Робітники скаржаться на погані умови праці, затримки зарплатні, масові скорочення. На лист відреагував міський голова і приїхав на підприємство розібратись із ситуацією.


"Чим керувались посадовці міської ради, коли призначали Тетяну Соколенку директором нашого підприємства? Вона не має технічної освіти, не має досвіду роботи в енергетиці, але вона управляє підприємством. Вона не знає навіть технічної термінології", - висловися головний інженер підприємства Олександр Мазур.

 

"Як скорочувати оклади, не виплачувати зарплатню, закривати їдальню, то це одразу. А щоб збільшити зарплатню, створити нормальні умови роботи, то це не можна", - обурюється один із працівників підприємства.

Останні 3 місяці робітники не отримають зарплату в повному обсязі. Остання виплата була у розмірі 300 гривень. Окремі працівники вже другий рік не можуть піти у відпустку. Скасовано премії, скорочено оклади, суміщено посади з абсолютно різними спеціальностями, запевняють робітники.

"Новий директор не в змозі справитись з цією ситуацією. Фінансова ситуація на підприємстві тільки погіршується. Вона не йде на контакт. Все йде до того, що люди самі підуть з роботи, шукаючи нового заробітку, бо треба платити комунальні послуги, дітей готувати", - обурюються працівники .

Однією із вимог працівників є звільнення директора, який пропрацював чотири місяці і, на думку колективу, не приніс користі підприємства. Головний аргумент - керівник не має профільної освіти й досвіду роботи в енергетичному секторі. Натомість на підприємстві є технічні працівники, які присвятили роботі в енергетиці усе життя.

"Призначення керівника відбувалося за підписом міського голови, тоді Івана Марковського. Ми пропонували Сергію Кравченку залишитись на цій посаді, однак він відмовився", - пояснив Олександр Хачатурян.

В'ячеслав Карауш, головний інженер підприємства, заявляє, матеріалів для проведення підприємством аварійно-ремонтних робіт у Кіровограді вистачить лише до 15 січня. Надалі на ці потреби треба буде шукати кошти.

Працівники відділів підприємства говорять, до такого стану "Теплоенергетик" довела держава. Арештовані рахунки підприємства у банку "Фінанси і кредит" не дозволяли виплачувати зарплатню в повному обсязі і вчасно. До того ж проведення оптимізації на підприємствах бюджетної сфери - вимога уряду та місцевих гілок влади. Скорочення працівників і зменшення розміру окладів - це приклад економії, яку намагався запровадити ще минулого року попередній керівник підприємства, говорить керівник кадрового відділу підприємства Ірина Кривошея.

Тетяна Соколенко відреагувала на всі скарги працівників у своєму виступі: усі зміни, що відбуваються на підприємстві, проходять після обговорення з працівниками. На думку керівника, до таких дій з її боку змушує саме фінансова ситуація підприємства і вона намагається її вирішувати як економіст. Підприємство має інвестиційні проекти, які будуть впроваджувати, аби рятувати ситуацію. Разом з тим керівник пообіцяла виплату премій до Дня енергетика. Міський голова Андрій Райкович заявив, що проситиме у депутатського корпусу кошти на виплату заборгованої зарплати працівникам. Пообіцяв і проведення перевірки на підприємстві.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Справедливость 16.03.2016, 17:20
Цитую Тоха:
Походу Райковичу не разрешат ее уволить. Еслиб были у него права то сразу уволил бы. Тем более знает о Соколенко намного больше

Вы правы. Так и получилось. Остается только догадываться как она сюда попала с ее манерой общения и жаргоном, как у уголовников. Стыдно даже слушать. А меру ничего, наверное нравится.
Цитата
 
 
0 # Справедливость 16.03.2016, 17:17
Люди. Это наверное был последний сезон отопления в Кировограде. Соколенко все сделала для этого и еще не успокаивается. Совести нет. Как же так?
Цитата
 
 
+1 # Вика2015 15.12.2015, 11:56
А проверка КРУ будет как обычно? В таком деле нужна прозрачность. Предоставьте общественности подробные результаты проверки. И по поводу зарплат тоже. Почему понижены зарплаты с ноября? В приказе 105 было с декабря.
Цитата
 
 
+1 # Тоха 15.12.2015, 09:24
Походу Райковичу не разрешат ее уволить. Еслиб были у него права то сразу уволил бы. Тем более знает о Соколенко намного больше
Цитата
 
 
+4 # Юрій. 14.12.2015, 15:28
Як взагалі можна призначати на посаду директора комунального підприємства людину, яка:
1. має заплямовану репутайію
2. без відповідного досвіду роботи (це найголовніше)
3. не вміє елементарно ввічливо спілкуватися
Чому завжди на керівні посади пропихують потрібних для когось людей?
Цитата
 
 
+3 # В.К. 14.12.2015, 13:16
Цитата:
звільнення директора, який пропрацював чотири місяці і, на думку колективу, не приніс користі підприємства
Приніс тільки шкоду
Цитата
 
 
+4 # Gans 13.12.2015, 20:58
Раніше пресувала та віджимала підприємців,а тут нарвалася на волю та рішучість людей.Гнать мітлою,бо підприємству кінець.
Цитата
 
 
+7 # smile 11.12.2015, 16:47
0:51 "Мною були допущені незначні так похибки" :roll:
1:07 "Перше питання, як я була призначена, у вас було щодо досвіду роботи в енергетичному ...(пауза)... секторі" (невже не можна було вивчити?) Ловіть момент погляду під час паузи
1:18 "Досвід роботи в мене є економіческоє вище, я вам доповідала до цього, і юридичне" :-)
1:42 Стосовно трудової діяльності було задано питання про те, як було звільнено з податкової служби.
3:12 "Це все стосувалося ланки керівників, які були відповідно, керівні посади вивільнені, відповідно зменшено ступєнь... сту...ступєньки були спущені вниз" :oops:
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити