Кіровоградська податкова перевищувала розміри адміністративних стягнень

10:16, 13 Лютого, 2013

На Кіровоградщині органами прокуратури приділяється постійна увага питанням забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності.


 
Світловодським міжрайонним прокурором за результатами перевірки звернення голови фермерського господарства встановлено порушення  в діях службових осіб місцевої податкової. Так Світловодською ОДПІ без зазначення підстав, у порушення вимог Податкового кодексу направлено запит цьому суб’єкту господарювання з вимогою надати пояснення та копії документів  щодо проведення господарської діяльності. Прокуратурою внесено подання начальнику Світловодської ОДПІ з вимогою усунути виявлені порушення.

Прокурором м.Кіровограда за повідомленням директора ТОВ проведено перевірку законності притягнення суб’єктів підприємницької діяльності до адміністративної відповідальності Кіровоградською ОДПІ за результатами якої  начальнику податкової  інспекції внесено подання.

Прокурором міста встановлено, що на приватних підприємців накладались адміністративні стягнення у розмірах, що перевищують встановлені законодавством. Розгляд адміністративних матеріалів здійснювався формально про що може свідчити сплата штрафів до винесення відповідних рішень. Крім того, постанови по справам про адміністративні правопорушення правопорушникам не вручались, що позбавляло можливості оскаржувати їх.

 З початку року на телефон «гарячої лінії» прокуратури надійшло 6 повідомлень щодо фактів незаконного втручання у діяльність суб’єктів господарювання.  Робота органів прокуратури  на даному напрямку триває.
 
 Прес-служба прокуратури області
           

Останні новини по темі
Аптеки Кіровоградщині змусять дотримуватись визначених цін на ліки
obl-go1
Цього року у Кіровограді замінять 30 кілометрів електричних дротів
Читайте також

На Кіровоградщині Петрівський районний суд виніс вирок в’язню, який під час відбування покарання у колонії вдарив наглядача....

11:40, 15 Липня, 2024

З вересня 2025 року вступає в дію постанова уряду про проведення базової загальновійськової підготовки в закладах вищої освіти всіх форм власності. Пояснюємо, хто має право відм...

11:39, 15 Липня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині 50-річний чоловік ганявся за дружиною і погрожував їй гранатою. Станом на понеділок, 15 липня він затриманий і очікує обрання йому запобіжног...

10:03, 15 Липня, 2024