Кіровоградські митники зберегли для держави 67 тисяч гривень

10:29, 21 Лютого, 2013

За перший місяць 2013 року Кіровоградська митниця склала 18 протоколів про порушення митних правил.Про це розповів заступник начальника Кіровоградської митниці – начальник служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Сергій Крамарчук.За його словами, загальна вартість предметів правопорушень у 18 справах про порушення митних правил складає понад 5 млн.грн.
У тому числі за 8 справами реально вилучено предметів правопорушень на 67 тис.грн.

У січні поточного року працівниками митниці порушено 3 справи, за якими сума предметів правопорушення перевищує вартість умовної контрабанди (573,5 тис. грн.), та становить близько 3,9 млн.грн. 
Зокрема, за результатами розпочатої у 2012 році перевірки законності здійснення експорту продовольчих товарів, було встановлено випадки надання митниці документів (сертифікатів, ветеринарних свідоцтв, закупівельних актів), що містять неправдиві відомості. По даному факту складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України на суму понад 647 тис. грн. та направлено повідомлення про кримінальне правопорушення до слідчого управління УМВС України в Кіровоградській області, яке зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Прес-служба Кіровоградської митниці

Останні новини по темі
Кіровоградщина: у Компаніївці готуються до самоспалення, щоб відстояти вибори (ФОТО)
kompnam1
«Зірка» зіграла внічию з «Украгрокомом»
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024