У Кіровограді ходити стало легше

03:07, 27 Серпня, 2011

До Дня незалежності кіровоградці отримали одразу два подарунки, завдяки яким ходити вулицями стало комфортніше.

Як відомо, у нашому місті й досі триває боротьба за вулицю Леніна, якою, не дивлячись на всі зусилля громадськості й державтоінспекції , продовжують їздити всі кому не лінь. Відтепер від вулиці Карла Маркса до вулиці Калініна по всій довжині вулиці Леніна встановлено знаки, які інформують про те, що вона є пішохідною. Тому лише із заплющеними очима можна не побачити, що машинам сюди їхати заборонено.

До того ж ця ділянка дороги патрулюється працівниками ДАІ. Щоправда, кому потрібно – той все одно проїде, незважаючи на всі знаки й перешкоди.

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info www.gre4ka.info

Другий подарунок пов’язаний із вулицею Шевченка. Усі пам’ятають жахливий зелений паркан, який от уже років із двадцять перекривав тротуар від вулиці Чорновола в бік вулиці Карла Маркса? Так от – тепер там можна ходити й навіть їздити велосипедом!

www.gre4ka.info www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Щоправда, будинок дозвілля для молоді так і не збудували, хоча обіцяли під якісь вибори, але спромоглися поставити людський паркан, який не заважає пішохідному руху.

“Гречка” вітає земляків і гостей міста й чекає нових сюрпризів і подарунків.

Валерій Лебідь

фото автора

Останні новини по темі
Афіша Кіровограда 29.08 – 4.09.11
www.gre4ka.com.ua
Свято в масштабі Скопіївки – Кіровоград “відпочиває”
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024