Кіровоградщина: встановив на авто газове обладнання – отримав податкову знижку

10:04, 05 Березня, 2013

Це право за громадянами закріплено статтею 166 Податкового кодексу України.Податкова знижка – це сума, на яку зменшується оподатковуваний дохід, отриманий протягом року. Отже, громадяни, які у 2012 році понесли витрати на переобладнання свого транспортного засобу, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива, можуть подати декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем свого проживання та одержати від держави часткову компенсацію своїх витрат у вигляді податкової знижки.
Подати річну податкову декларацію на податкову знижку можна протягом всього 2013 року. Форма податкової декларації затверджена наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2011 N 1395. Разом з податковою декларацією заповнюється та подається додаток 6 (перелік сум витрат, що включаються до складу податкової знижки згідно із статтею 166 Кодексу) до декларації.
Крім цього, до декларації необхідно додати підтверджуючи документи про понесені витрати, зокрема, квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, копії договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).
Слід мати на увазі, що не мають права на податкову знижку громадяни, які не отримували у 2012 році заробітну плату, приватні підприємці (незалежно від обраної системи оподаткування), нерезиденти, а також громадяни, які відмовились від ідентифікаційного номера і не проставили відмітку в паспорт про відмову.
Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Кіровоградській області

Останні новини по темі
Кіровоградщина: міліціонерів затримали на крупному хабарі
Кіровоградці, не ведіться на інтернет-шахрайство
Читайте також

На Кіровоградщині винесли вирок двом учасникам групи, яких звинуватили у допомозі військовозобов’язаним людям ухилятися від мобілізації під час війни. Засуджені представлялися д...

15:00, 12 Липня, 2024

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024